Ayden Prince | visszaszerelési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
L

lazyvagyok

visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Ayden Prince

2. Születés helye, dátuma
Los Santos, 1994.04.01

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Ganton str/2

4. Telefonszáma
175728

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
2019 nyarán

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
FőNyomozó, Bűnügyi Bevetési Osztály tagja

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
Család alapítás

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Nem sikeredett túl jól a családalapítás, így hosszú gondolkozás idő után, visszatérnék a szeretett hivatásomhoz.

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Természetesen!



Out of Chararcter rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Katona Joci vagyok, és 16 éves.

2. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
NNI, ORFK, NAV, | NNI - ből időhiány miatt léptem ki, ORFK-ból eltávolítottak, bár indokot nem tudom. | NAV - Már nem emlékszem rá.

3. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen, teljesíteni tudom!

4. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Nagyon érdekel ez a hivatás amúgy is, és hát a frakción belül lennének terveim, ami a ranglétrán való feljebbjutásra terjed ki, és a siker élményekre.

5. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Rendelkezem, igen.

6. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Sziasztok, Jocinak hívnak és jelenleg a 16.-ik életévemet barangolom. 8 éve birkózom versenyszerűen, több elismert és sikeres eredménnyel zárva ezt. Kint éltem Németországban 1,5 évet, ez idő alatt magántanulóként folytattam tanulmányaimat sikeresen. Ahogy tehettem összespóroltam a Segédmotoros jogosítványra, és sikeresen megszerezve ezt örültem a fejemnek. 12 éves korom óta motorozom, és egyaránt foglalkozom motorokkal. Jelenleg egy A1 kategóriás jogosítvánnyal és egy Yamaha YZF R125 motorkerékpárral bővült az ,, inventorym''. Jelenleg van egy barátnőm is, és nagyon jól elvagyunk. Jut eszembe, Esztergomban tanulok az Esztergomi Géza Fejedelem Szakgimnáziumában Rendészeti Technikusként, és ezáltal 10.b-s osztályos tanuló vagyok jelenleg. A későbbiekben hivatásos rendőr szeretnék lenni, de majd ezt a jövő dönti el.

7. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/j8w5I5M

8. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/LPJXXq7
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.