Ayden Lennon jelentkezési Formanyomtatványa.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nemeth

Barangoló
2021. 09. 12.
90
34
V4 karakter
Arcas Yared
LV karakter
Ayden Lennon
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Ayden Lennon
Születési hely, idő: Tierra Robada, 1993.
Telefonszám: +38-76-846-1324
Előző munkahelye(i):

Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Állattenyésztő, Áruszállító.

Távozás oka: Nem tudtak megélhetőségi Feltételeket biztosítani. Monoton Munkamenet.
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Kiskoromtól fogva nagyon lekötnek, érdekelnek a gépjárművek. Valamint Szeretnék a tanult szakmámban Elhelyezkedni.​
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Van tapasztalatom autószerelés Terén. Gyorsan, és könnyen kezelem a stresszes helyzeteket, udvarias vagyok. Könnyen beilleszkedőnek tartom magam, Kedves vagyok az emberekkel. Segítőkésznek tartom magam. Rendelkezem C, illetve CE jogosítvánnyal, szóval a vontatásban is tudok segíteni.​
Önéletrajz (6-8 mondat):
1993-ban születtem a Bay Side Medical Center-ben. Sokszínű munkakörben dolgoztam. Sokszor farmon állattenyésztőként dolgoztam. A helyi Áruszállító munkát is alkalmanként kipróbáltam, de nem tudott nekem megfelelő megélhetést biztosítani. Az egyetemet Las Venturas University-ben töltöttem el. Mivel számomra az áruszállító munka, Fárasztó, valamint egy csöppet nehéz, átláthatatlan volt. Mivel kiskoromtól fogva, szerettem a nagyobb kaliberű gépjárművekre, így Jutott arra a munkalehetőségre a választásom. Viszont a második általam kedvelt tevékenység az-az emberek segítése. Édesapám Rendőrként szolgált a közéletben, Viszont szabadidejében, a Saját Törötten vásárolt Gépjárművét Bütykölgette, amiben Nagy Lelkesedéssel segítettem. Én a Rendőri hivatást felettébb veszélyesnek találtam, Nem tudtam elképzelni magam benne. Nagyon szerettem nézni, a helyszínekre rohanó mentőseket nézni, engem mindig boldoggá tett. Szerettem volna csatlakozni a Las Venturas Medical Services-hez, csak sajnos az adottságaim miatt, nem lett volna megoldható.. Viszont a "mentőszolgálat" mellett volt egy másik álmom. Az pedig az autószerelés. Édesapám 2008. aprilis 8.-án Elhunyt. Ezúton szeretném kipróbálni magam a szakmában, Megállapítani hogy mire is vagyok képes. Két nyelven beszélek, Német illetve angol. Lakcímem: Las Venturas N.street 12.​
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen/Nem




OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Zoltán, 16, 13271.
Játszott perceid: 16.080
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):

Hétköznap (15:00-21:00 között): 1.5-3 óra.

Hétköznap (12:00-15:00 között): 0-1

Hétvégén (10:00-14:00 között): 1-2 óra

Hétvégén (14:00-22:00 között): 3-4 óra.
Adminjailek (Kép az UCP-ről): Link - AJ
Kitiltások (Kép az UCP-ről): Link - Ban
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Link - NV
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?

Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Nem voltam még Frakció tagja.

Távozás oka: -
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen/Nem

TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen/Nem

Működőképes mikrofon: Igen/Nem
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Zoli vagyok. 16 éves. jelenleg 10.osztályos vagyok és Erősáramú Elektrotechnikusnak tanulok. nagyon szeretek a szakmámban dolgozni. Hobbim közt van a motorozás és a szerelés is. Minden napjaimat játékkal vagy munkával szoktam tölteni. a seemta szerverén három éve játszom. Kisebb-Nagyobb kihagyásaim voltak a vizsgák miatt, de jelenleg egészen aktív vagyok. Az emberek humorosnak és viccesnek tartanak, viszont szerintem ez teljesen Emberfüggő. Sok időt töltök a barátaimmal, akár a szerveren akár a valóságban. Jelenleg Elkezdtem a kresz-t, úgyhogy sokat Foglalkozok azzal is, illetve a tanulásával. Értek az autókhoz, motorokhoz. Ha úgy van segítek azok szerelésében. Szeretek pecázni. nem sokszor szoktam megejteni egy évben a horgászást, de ha igen, akkor az több napig tartóan.​
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen/Nem
 
  • Tetszik
Reactions: Kolozs

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
316
295
22
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELFOGADVA


Az alábbi időpontok egyikén kérjük jelenjen meg a személyes elbeszélgetésen.
2024.08.30 19:00 - 20:00​

Amennyiben nem megfelelő a meghallgatás időpontja, jelezze ezt egy vezetőségi tag felé!

Sok sikert kívánunk!


SeeRing Service

Alexander Artmenson
Koordinátor
 
  • Fire
Reactions: Nemeth
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.