Ayden Guerrero Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SupleX

Újonc
2021. 08. 03.
26
33
V4 karakter
Sarah_Guerrero
V2 karakter
Ayden_Guerrero
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Ayden Guerrero

2. Születés helye, dátuma
Los Santos Medical Centre, 1992.02.23

3. Bejelentett lakcíme
Palomino Creek 12/A

4. Telefonszáma
↣ 994520

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendészeti Diploma

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság ~ Az idő befolyásolta a frakcióban maradásomat, nem tudtam teljesíteni a heti kötelezőket.
~ Országos Rendőr-Főkapitányság ~ Ebben az esetben, nem volt megfelelő a heti leadásom illetve akkoriban nem tudtam teljesíteni azokat az elvárásokat, amiket ott kértek.


7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen, az Országos Rendőr-Főkapitányságnál szolgáltam 3,5 hónapot. Nem tudtam teljesíteni azokat az elvárásokat, amiket ott elvártak tőlem mivel éppen családalapításban voltunk..

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Első sorban szeretném a jelenlegi tudásomat még feljebb gyarapítani illetve megmutatni a jelenlegi tudásomat az állománynak plusz magamnak is, hogy pontosan mit is tudok. Szeretném kinyomozni azokat az elbújt drog kereskedőket, és fegyver kereskedőket akik el vannak bújva a város bármely pontjában. És erősíteni a jelenlegi állományt.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Úgy érzem, hogy én mivel rendelkezem jelenleg is Rendvédelmi tapasztalattal ezért lehetséges, hogy többet tudok nyújtani mint a többi jelentkező illetve én már megszoktam ezt a terhet, ami egy Rendvédelmi szervben rám hárul illetve amilyen munkát ki adok a kezemből az általában meg szokott felelni. Minden munkámat maximálisan teljesítek, nem adok ki a kezemből fél- kész munkát.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Varga Sándor -nak hívnak, 15 éves vagyok jelenleg.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2020-ban regisztráltam először, SeeGameSystem szerverére.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
14523 Jelenleg, de ez mai napig folyamatosan növekedik.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság ~ Nem tudtam teljesíteni azt amit ott elvártak illetve meguntam a végére mivel sokat voltam ott. (4 hónap körülbelül.)
Országos Rendőr-Főkapitányság. ~ Nem éreztem magam jól abban a társaságban illetve kezdtem megunni plusz ott se tudtam teljesíteni a heti kötelező percet ami nem tetszett a Leadereknek.


5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Szeretném magamat fejleszteni, jelenlegi tudásomat kamatoztatni illetve egy remek közösség tagja lenni. Szeretnék elérni egy minél magasabb rendfokozatot a frakción belül és a legaktívabb lenni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Sziasztok, Varga Sándor vagyok, Sanyának szoktak becézni. 15 éves vagyok, Ping-Pongozok versenyszerűen nem egy versenyen voltam már, heti 3 edzésem van 18:00-19:30-ig Kedden, Szerdán, Csütörtökön- Ha szabadidőm van, akkor szoktam leülni a számítógép elé, ami a nyári szünet miatt eléggé sokszor van, Általában egész nap aktivoskodom a szerveren, 5-6 órákat szoktam a szerveren lenni. Sokat szoktam kint tölteni velük a szabadban. Ezektől eltérve, sokat tudok aktívan tölteni a szerveren illetve a kötelező 800 Percet is tudom teljesíteni.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 
Utoljára szerkesztve:

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: medard
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.