Ayden D Murray Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darky0904

Újonc
2021. 10. 10.
52
101
V4 karakter
Ayden D Murray💰
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Ayden D Murray
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 78007
IC SZINT: 41

KOROD: 15
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: Taxi,TEK,SCCS,Fix&Drive,LCN,Parkolás Felügyelet.
TÁVOZÁSAID OKA: Taxi(Meguntam),TEK(kirugtak),Fix&Drive(Inaktiv voltam),lCN (Megungtam Kirugatak), Parkolás Felügyelet(Meguntam Kileptem).SCCS(Bant kaptam igy kirugtak).
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: voltam azt hiszem még 2022 elején valamikor nem emlékszem pontosan.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Oliver B Bones
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Ban

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Ákos-nak hivnak 15 éves vagyok kárpátalján születem jelenleg Ausztriában élek,szeretek motorozni napi szinten eljárok edzeni szeretek új embereket megismerni nagyon jó lelkű embernek tartom magamat kedves vagyok azokkal akik velem is kedvesek igy nagyábol ennyi.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Ellég inaktiv voltam mostanában a szerveren de újra mejött a kevdem hozzá és sajnos már civilben nem igazán tudok mit kezdeni magammal igy szeretnék bekerülni egy jó csapatba amikor régebben voltam az SCCS-ben akkor is nagyon szeretem autokat szerelni vontatni és közben jött a pénz is és még egy jó közösségben is vagyok,szeretném magammal erősiteni a csapatot és elleget tenni a frakciónak.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Remélem tetszett​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Megmondom őszintén, senkit sem veszünk fel szívesen a frakcióba aki ilyen UCP múlttal rendelkezik, ugyanakkor értékelem a kitartást a jelentkezéseddel kapcsolatban. Kapsz egy esélyt tőlünk, de a bekerülésedtől számított rövides időn belül bizonyítanod kell. 2022.12.28 18:00-kor várunk TeamSpeak-en.
 
  • Tetszik
Reactions: Foka
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.