Ayden D Murray Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darky0904

Újonc
2021. 10. 10.
52
101
V4 karakter
Ayden D Murray💰
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Ayden D Murray.
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 70800.
IC SZINT: 38.

KOROD: 15.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: OKF,TEK,SCCS,Fix&Drive.See City Taxi,Parkolás Felügyelet,LCN.
TÁVOZÁSAID OKA: OKF(Meguntam kiléptem),SCCS(Bant kaptam),TEK( Mivel akikvel mentem ök elmentek igy kiléptem én is),Fix&Drive(Inaktiv voltam),See City Taxi(Meguntam kiléptem), Parkolás Felügyelet( Meguntam kiléptem),LCN (Meguntam Kiléptem).
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Voltam (2022-04-10)
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: nem emlélszem pontosan de azthiszem Oliver B Bones.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Bannt kaptam igy sajnos távoznom kellet.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 6-8 óra.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Ákosnak hivnak,15 éves vagyok, sokat szoktam a SeeMTA v2 szerverén játszani,minden nap lejárok edzeni,sokszor elmegyek motorozni illetve autot vezetni,szeretek új barátokat szerezni,kedves vagyok azokval akik velem is azok,szeretek autotkat/motorokat szerelni,sokszor barátaimval játszom vagy motozom,igy röviden ennyi.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretnék magamnak még 1 esélyt adni mivel ellég unalmas is már a civil életem,szeretnék egy jó csapatba bekerülni,hiányzik már a szerelés is,amikor legutobb a frakcio tagja voltam akkor is nagyon feelinges volt nekem ez az egész szerelés és hogy pénzt kereshetek azal amit szeretek csinálni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszi hogy elolvastad remélem tetszet.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Tetszik
Reactions: DaveV4
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.