Ayden D Murray Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darky0904

Újonc
2021. 10. 10.
52
101
V4 karakter
Ayden D Murray💰
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Ákos,15 Éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 63684 percem van jelenleg a szerveren, és ekkor regisztráltam: 2021-10-02 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Naponta 5-6 órát, igen tudnám teljesíteni a frakció szabályzatát. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Ákos vagyok 15 éves szeretek motorozni illetve én saját magamat elég ügyesnek tartom motorozásban,naponta lejárok edzeni,szeretek új embereket megismerni illetve barátkozni, kedves vagyok azzal aki velem is kedves,sokat szoktam mostanság a SeeMTA v2 szerverén játszani barátaimmal, szeretem a motorokat az autókat illetve elég sokat vezetek mostanság. nagyjából ennyit kell tudni rólam. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Ayden D Murray ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santosi Kórház, 1997.04.09 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem, magas autószerelői végzettség. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mivel mostanság csak autokázok és igy sajnos csak a pénzem megy elfelé igy anyagilag sem állok valami jól illetve munkanélküli vagyok szeretnék egy jó csapat részese lenni illetve új barátokat szerezni szerelgetni vontatgatni elég unalmas lett az életem így gondoltam miért ne próba szerencse. Szeretném erősíteni a Fix & Drive csapatát. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ A nevem Ayden D Murray, Los Santosi Kórházban láttam napvilágot 1997.04.09-én, rengeteget vagyok a barátaimmal, nemrég vettem egy házat Palominoban, most ott élem minden napjaimat, szeretem az autókat van is egy pár szép darab, elvégeztem az egyetemet, illetve kitanultam az autoszerelői iskolát, egyelőre próbálok munkát szerezni, van egy tervem igazából amit szeretnék is a közeljövőben megvalósítani, kedves vagyok általában mindenkivel, nem keresem a bajt, eddig a nap 5 6 óráját autoban töltöttem mivel nagyon szeretek vezetni/autót szerelni. ~

Aláírás:
Ayden D Murray
 

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.