Ayden Chapman jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zalan.

valahogy úgy
2019. 01. 10.
288
2 073
V4 karakter
aswynn narsan

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Lazán. ~


Életkorod:
~ 13, lassan 14. ~


A játékon belüli szinted:
~ 20 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/a/26IXZYq ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen, napi 9 óra, körülbelül. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Zalán vagyok, becenevemen Lazán. Fehérváron élek. A SeeMTA V2 szerveren napi szinten nyomom. Van már tapasztalatom, tudom más volt a rendszer, de LV-n voltam már Szerelőbe, és ott is nagyon élveztem. Szabadidőmben legtöbbször gépezek, esetlegesen focizok a barátokkal. Informatikusnak szeretnék továbbtanulni. Pozitív tulajdonságom: Segítőkész, Kedves, Barátságos. Negatív: Sokat beszélek. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Ayden Chapman ~


Anyja, apja neve:
~ Lisa Webster, Matthew Chapman. ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ aydenchapman@seemail.hu, 498085 ~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/Rc1A64l ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Taylor R Roosevelt. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Egyik legfontosabb, számomra. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Ritka ritka, amikor pár alkatrész megtörik az autómon, akkor benézek mindig arra. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Ayden Chapman-nek hívnak. 24 éves vagyok jelenleg Június 24-én töltöttem 24 életévemet. 1995. 06. 24- én hozott édesanyám a világra a Los Santosi kórházban.Én nem egy nagyon gazdag családból származok, de ezt büszkén is vállalom. Montgomery-ben volt egy szegény kis lakunk ahol éltünk édesanyámmal és édesapámmal.Édesapám-nak volt egy kis műhelye a háznál ahol autókat szerelt a falubelieknek. Ahogy egyre jobban gyarapodtam nőttem fel elkezdett érdekelni engem is amit édesapám tevékenykedett így 5 éves koromban már kijártam vele én is néztem amit éppen szerelt és tanította nekem, hogy mit is kell csinálni. Majd egyszer csak én is besegítettem neki amikor kereket cserélt az egyik autón,és akkor nagyon megtetszett nekem és sokat segítettem neki már minden fajta munkában. 6 éves lettem és aztán ugye eljött az iskola ideje, így beíratott engem édesanyám Los Santosi Általános Iskolába testnevelés tagozatra. Az iskolában 4 és 5-ös tanuló voltam kitűnő magatartással és szorgalommal. Letelt az általános iskola így jött a középiskola oda már Los Santosi Szakközép-iskolába mentem tovább tanulni Gépjárműlakatos szakmára jártam, 4 éves volt az iskola mert szakmát kaptam az érettségi mellé. Kimagasló eredményeim voltak az iskolában szín 5-ős tanuló voltam mivel azt akartam, hogy a szüleim büszkék legyenek rám és jól helyt álljak a szakmámban. Elvégeztem ezt az iskolát 18 éves koromban egy érettségi bizonyítvánnyal és egy Gépjármű lakatos végzettséggel. Utána leraktam a gépjármű vezetői engedélyt. Elkezdtem munkát keresni, de nem nagy szerencsével sajnos nem voltak cégek akik kerestek volna ilyen végzettséggel rendelkező embert mint én,majd az egyik reggel néztem az Los Santosi hírlapot, hogy Buszvezetőt keresnek. Jelentkeztem rá és felvételt nyertem, de lekellet raknom rá a jogosítványt, tehát ebben tevékenykedtem 20 éves korom óta. Nemrég mondtam fel a buszozással mivel az nem állt közel az én szívemhez. És most tartunk itt, hogy önökhöz jelentkezek, mert úgy gondolom megállnám önöknél a helyemet.. ~


Aláírás:

Ayden Chapman.
 
  • Tetszik
Reactions: Bajersz és marcy.

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
  • A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
    ((várunk TS-en 08.09.-én 17:30kor,amennyiben nem felel meg, jelezd kérlek.))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.