Ayato C Akiyoshi panasza Marvinra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ayato C Akiyoshi >

Panaszolt fél admin neve:
< Marvin >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Adminkihasználás >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/UXnlQEL >

Megjegyzés:
< NEM MOST TÖRTÉNT! | Röviden az volt hogy bankrablás történt,erre kilöttünk egy rendvédelmis tagot az F30-ból. Majd belenéztünk alaposan a csomagtartóba, és találtunk benne egy Rövidcsövű sörétest. Majd írtam adminnak hogy kilehet-e csomagtartózni. Majd ráírtam ugyanígy Marvinra. Marvin odajött hozzám, belenézett a csamagtartóba,majd kivette belőle.. >
 
  • Vicces
Reactions: Laccek és Mézön

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Na halI! Mint ahogy akkor is most is leírom számodra Bencéhez (Szuperadmin) felmentem rákérdeztem mivel te nem hittél nekem, hogy tilos az adott fegyvert csomagtartózni én még másoltam is neked logokat amit maga Bence is alátámasztott. Sajna ezek a logok már nincsenek meg. Mivel az adott fegyvert nem lehet craftolni és értéke bőségesen meghaladja a 3.000.000.-ft-t, így az adott fegyvert tilos csomagtartózni egyedül a rendvédelem foglalhatja le abban az esetben ha az nem PP-s fegyver. Illetőleg a PK kissé bosszú PK-ra sikeredett ugyanis a mai nap folyamán Max és Pami (hozzászólhatnak a Pk-hoz) behúzott téged ts-en és Max-al is egy lekezelő stílusban nyilvánultál meg én is jelen voltam az adott szobában kiálltam az adminok mellett mivel jogosan lettél figyelmeztetve és mégis ilyen stílusban vágtál vissza, illetőleg az eset amikor megtörtént szankciót nem osztottam számodra/számotokra hanem csak elvettem ami nem a tiétek volt és nem vehetnétek el IC. Várom Kim/Bence bírálatát.
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Olvasd el kérlek szépen a pk-t. Nem arra nyitottam. Arra hogy te odarepültél admindutyba és kivetted
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.