Ayaan Holan átjelentkezési kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Holan74

Újonc
2024. 01. 13.
28
37
V4 karakter
Ayaan Holan
tek.png

Áthelyezési kérelem formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: Tizenhét​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Szabolcsnak hívnak, jelenleg a tizenhetedik életévemet töltöm. Kisvárdán élek, ott is bonyolítom jelenleg tanulmányaimat. Szabadidőmben szeretek sportolni, szerencsére ezt az utóbbi pár évben rendszeresen az életembe is iktattam. Nyugodt természetű ember vagyok, türelmi szintem is szerencsére elég magas így jól tudok alkalmazkodni rengeteg helyzethez.​

4. Mióta játszol a szerveren? 2023. 05. 04.-én regisztráltam a SeeMTA szerverére.​
4.1 Játszott perceid száma: 50 261 percem van.​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Háromtól-négy óráig is képes vagyok fent lenni.​

5. Miért szeretnél az TEK-hez csatlakozni? Szeretnék a szerveren új tapasztalatokat szerezni, illetve egy nagyon jó barátom is itt tartózkodik aki hiányzik nekem a jelenlegi frakciómból.​
6. Miért hagyod ott a jelenlegi frakciódat? Nem igazán sikerült beilleszkednem sajnos, illetve mint említettem szeretnék új tapasztalatokat szerezni.​

7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy tisztelettudó, szorgalmas embert alkotnék, aki teljes mértékben elkötelezett munkája iránt. Szeretném úgy alakítani a karakteremet, aki minden helyzetben alkalmazható és normális tagja lenne az állománynak.​

8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Terror cselekmények megakadályozása, és megelőzése. Illetve amennyiben szükséges akkor személyek védelme, és azoknak biztonságba helyezése.​


Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Ayaan Holan​
2. Születés helye: Los Santos​
3. Születés ideje: 1994.07.12​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
6. Személyigazolvány száma: 120775SM​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Vinewood Hills 23.​
10. Tartózkodási helye: San Fierro, Juniper Hill 07.​
11. Telefonszáma: +38-76-838-1298​
12. E-mail címe: holanasayaan@seemail.com

Jelenlegi munkahelye
Munkaviszonya
Szervezet neve: Rendőrség​
Betöltött pozíció: Főtörzsőrmester​
Munkaviszony kezdete: 2024.01.13​
Áthelyezési kérelem benyújtásának indoklása: Szeretném az életben új kihívások elé állítani magam, illetve mindenképpen tervben van a tudásomnak bővítése.​
Kérjük csatolja a szervezet vezérkarának belegyező nyilatkozatát az áthelyezéshez.:
Alan P Ross r. Alezredes küldeni fog egy levelet.

Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- San Fierro Általános iskola​
- San Fierro Középiskola, érettségi.​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Nem rendelkezem.​


Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze: -​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát: -​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze: -​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze: -​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Angol​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- és/vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.: -​


Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz.​
Továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az áthelyezési kérelem elbírálása során a Terrorelhárítási Központ vezérkara elkérje az Ön személyi aktáját a képviselt szervtől.​
Kelt.: Los Santos, 2024.03.25.
Ayaan Holan
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Idej és Alan

Alan

X/0
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 17.
869
4 166
22
Jászberény
V4 karakter
Alan P. Ross
LV karakter
Gabriel Perin
image.png

Tisztelt Bizottság!

A Rendőrség vezérkarát Ayaan Holan főtörzsőrmester felkereste. Közös döntés alapján engedélyeztük számára az áthelyezést. Levelemmel igazolom, hogy felülírott jelentkező a Rendőrségben való pályafutásáról leírtakat a valóságnak megfelelően közölte.

Los Santos, 2024/03/25
Alan P. Ross
r. Alezredes​
 
  • Imádom
Reactions: Holan74

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 797
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: Keress fel TS -en. ))





Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.