Axwell Felix jelentkezése az SCCS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RJMND

Barangoló
Támogató
2021. 07. 18.
87
113
New York
V4 karakter
Aurora Norman
LV karakter
Marshall Wattson
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Axwell Felix
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 70
IC SZINT: 1

KOROD: 14
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Nem voltam még frakcióban.
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5 óra.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Rajmund Milos vagyok, 14 éves "Gamer". A játékos múltam egészen 2010-re vezethető vissza, mikor is először játszottam a GTA:SA-val. Nagyon jó élmény volt, tetszett hogy Open World, lehet kocsikat lopni, lövöldözni. Ezután pár évre rá 2014-ben a GTAV-vel játszottam amit azóta is játszok napjainkban, emellett több E-Sport játékkal is játszom. Iskolában átlagos 3-as tanuló vagyok körülbelül. Tanulni nem szeretek, mert úgy érzem hogy rengeteg felesleges tantárgy van, illetve olyan tananyagok amiket soha nem fogok használni az életben. Programozónak tanulok HTML és JS nyelvben. Szabadidőmben haverjaimmal szoktunk bolondulni a játékokban. Összességében 5 éve MTA-zok abból majdnem 3 éve a See szerverein. v3-on több mint 15 ezer perccel rendelkezem, LV-n pedig 5000 perc körül vagyok. Sajnos voltak bannjaim v3-ról is illetve LV-ről is ami jelenleg is tart. Annyit szeretnék még hozzáfűzni hogy senkit ne tévesszen meg a v2-n játszott perceim száma! :3
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Azért hogy segítsem csapattársaimat, szeretek csapatban dolgozni. Minél több és aktívabb szerelő van a szerveren annál többen jönnek, mert közel van LS-ben a telephelyünk. Van egy ismerősöm is itt a frakcióban, Ő motivált engem hogy megírjam ezt a lapot. v3-on volt már próbálkozásom belépni a Fix-be viszont a kevés mondat egyenesen elutasításra küldte a lapom. :(

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Megpróbáltam mindent összeszedni hogy minél jobban sikerüljön a lap, szerintem egy egészen intelligens ember vagyok a korosztályomban, egy esélyt szerintem megér. Próbálok a helyesírásra törekedni, viszont nem mindig sikerül. :)


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur és Nagyleo

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia, nagyon szépen és igényesen töltötted ki a jelentkezést, viszont a frakció tagsághoz alapfeltételként tekintünk a 6-is szintre a szerveren. Amint eléred ezt a szintet, küldd be ezt a lapot újra. Ezen kívül nem látom majd akadályát, hogy csatlakozz hozzánk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.