Avery Ryan jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kecsii

Aktív fórumozó
2019. 02. 27.
228
148
Debrecen
LV karakter
Bernard Hammond
w6Ne5V1.png


ACADEMY APPLICATION​



I. SZEKCIÓ - SZEMÉLYES ADATOK (IC)
I.I VEZETÉKNÉV: Avery
I.II KÖZÉPSŐ NÉV: -
I.III KERESZTNÉV: Ryan
I.IV SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Helység, 1989/07/21
I.V SZEMÉLYI AZONOSÍTÓ SZÁM: 721564061
V. TELEFONSZÁM: 38-76-114-35-55
VI. ÁLLAMPOLGÁRSÁG: Us Állampolgár vagyok.

II. SZEKCIÓ - MUNKATAPASZTALAT (IC)
Előző munkahelyei,

II.I CÉG NEVE: Las Venturas Postal & Curior Services
II.II BETÖLTÖTT TITULUS: Postás
II.III MUNKAVISZONY KEZDETE, VÉGE: 2013/06/10 - 2019/10/10

Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)

[-] - Előző munkahely elhagyása egy jobban jövedelmező reményében!
[-] - Elbocsátás, nem megfelelő munkateljesítmény, munkamorál, nem megfelelő magatartás miatt.
[-] - Gyors munkahely váltás, egészen rövid időn belül.

III. SZEKCIÓ - VÉGZETTSÉG (IC)
[ Xhhhhh ] Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel.
[ X ] Rendelkezem egyetemi diplomával.

MILYEN DIPLOMÁVAL RENDELKEZIK : Orvosi Diploma

IV. SZEKCIÓ - KÉRDÉSEK (IC)
IV.I [ X ]Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
IV.II [ - ] Vonták már be valaha vezetői engedélyét? Ha igen, miért? Fejtse ki!

KIFEJTÉS: -

IV.III [ X ] Rendelkezik érvényes személy igazolvánnyal?
IV.IV [ - ] Volt valaha Ön ellen indítva bűnügyi eljárás, szabálysértési eljárás? Ha igen, miért? Fejtese ki!

KIFEJTÉS: -

IV.V [ - ] Állítottak meg már magánál bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát? Ha igen, mit és mikor? Fejtse ki!

KIFEJTÉS: -

V. SZEKCIÓ - OOC KÉRDÉSEK (OOC)
V.I ÉLETKOR: 15
V.II NEVED/BECENVED: Attila / kecsii atis
V.III MESÉLJ MAGADRÓL PÁR MONDATBAN?: Attilának hívnak debrecenben élek mindig is 5 ös tanuló voltam és remélhetőleg az is leszek , nagyon sok hobbym van ide tartozik a kosár foci pingpong horgászat.
V.IV MIÉRT SZERETNÉL HOZZÁNK CSATLAKOZNI?: Szeretnék újra az LVMS család tagja lenni. (( korábban Edgard Miller ként voltam bent ))
V.V MILYEN KARAKTERT ALKOTNÁL AZ LVMS KÖREIBEN?: -
V.VI MIÓTA JÁTSZOL SGS SZERVEREKEN?: 5 éve
V.VII VOLT-E MÁR EGÉSZSÉGÜGYI FRAKCIÓ TAGJA?: Igen voltam az LVMS ben Edgard Miller Néven
 
  • Vicces
Reactions: Terry

Terry

Aktív fórumozó
Very Important Person
2019. 01. 10.
267
1 474
Hogy őszinte legyek, egyátalán nem értelektéged. Megírsz egy lapot LVMS-be. Hírtelen megjön a kedved PD-hez, ezért a megírt jelentkezési lapodat kitörlöd. Nem vettek fel PD-be, szóval most még egy lapot írsz LVMS-be? :D Egyértelműen nem támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Dühítő
Reactions: Kecsii

Kecsii

Aktív fórumozó
2019. 02. 27.
228
148
Debrecen
LV karakter
Bernard Hammond
Nos kedves Terryke és mindenki aki ilyenfajta hozzászólást ír eggyértelműen nem. Igaz kitöröltem amikor írtam egy lapot a pd hez de ez nem azt jelenti hogy "hirtelen megjött a kedved a pd hez" ez eggyértelműen nem igaz , csak élni akartam a lehetőséggel de miután megírtam a lapon rájöttem hogy nekem nem ott a helyem de má rakkor késő volt mert akkor ra már lezárták és nem tudtam törölni de rájöttem hogy nekem mindig is az LVMS ben volt a helyem szinte már az elején ott voltam mint ahogy Lexie Stone vagy Hanna Fox más néven és Adam Burnst ( ha jól írom bocsi parry ha rosszul írtam ) másnéven Ashton Parry voltak még velem eggyütt abban a frakcióban ahol még nagyon jókat lehetett rp z ni és a Leaderek igazi példát mutattak és sohasem fogom őket elfelejteni az pedig nem más mint : Ivan Mambolza Ashton Parry Hanna Fox Thomas Timoshenko Aleksander Gavirlovich Ignacio D Szarkumov és a főleader David Westwood ők azok akikkel mindig minden nap percben órában másodpercben szeretnék eggyütt lenni. Ezért is Döntöttem úgy hogy visszaszeretnék jönni az LVMS ben mert itt érzem és itt vagyok otthon bármilyen idők is járnak az LVMS ben. és ezzel szeretném azt mutatni hogy akik csak azért írnak hozzászólást hogy ide meg oda jelenteztem és hogy megjött ahoz a kedvem azok kérem kíméljenek az ilyenfajta hozzászólásaival.
 

Pethe

Zöldfülű
Támogató
2019. 09. 11.
153
64
23
Budapest
V4 karakter
Danny P Kristensen
LV karakter
Alina Simpson
Az lenne a kérdésem hogy miért lettél kirakva vagy miért jöttél el az LVMS-től régen, ha valójában az LVMS a te otthonod?
 

Kecsii

Aktív fórumozó
2019. 02. 27.
228
148
Debrecen
LV karakter
Bernard Hammond
kérdésedre a válaszom az hogy leader váltás volt és mint a legtöbb jó barát és tag elhagyta az lvms t és köztük voltam én is de én már egy pár nappal tovább maradtam mint a többiek és szinte senki nem maradt mert Jött Krisztof és Ryu és leváltották az LVMS leader tagjait és e miatt lett ilyen drága a ticket stb.. azúgy az eredeti árak ( még amikor dawe gavirlovich ignacio timo volt a leader ) 600 1-5 ig 1200 5 felett 1700 sürgi hívás 200 fals hívás. de végül kb 2 hónapja megint megváltozott emlékszem 4 hónapig voltam bent az lvms ben ami valljuk be sok idő és emellett 10.000 percet játszottam az lvms tagjaként és ezért tekintek rá úgy , és emellett nagyon sok barátokat szereztem akik szintén kiléptek akkor amikor volt a leaderváltás.
 

Pethe

Zöldfülű
Támogató
2019. 09. 11.
153
64
23
Budapest
V4 karakter
Danny P Kristensen
LV karakter
Alina Simpson
Szia megvitattuk a vezetőségben a lapodat, és arra a megállapodásra jutottunk, hogy elutasítunk.
Lapodat zárom helyezem!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.