Avery Ryan Jelentkezése a Redline Auto Services hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kecsii

Aktív fórumozó
2019. 02. 27.
228
148
Debrecen
LV karakter
Bernard Hammond
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Avery Ryan >

Születési helye, ideje:
< Los Santos 1980 >

Édesanyja lánykori neve:
< Avery Lisa >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Whittman street 1/b >

Hány éve él a városban?:
< 28 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mert Alkalmasnak érzem magam , Egész életemet a lakatos és karosszéria munkára szenteltem és Las Venturas ban élek és nem nagyon találtam más céget Ami Felvételt hírdetett a közeljövőben. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mert mindig is az autószereléssel és a karosszéria lakatozásával foglalkoztam és még minen egyéb ami ehhez a munkakörhöztartozik. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen Dolgoztam. >

Előző munkahelye(i):
< Los Santos Car Mechanic Shop >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen Rendelkezem! >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Avery Ryan >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 18 nap, 1 óra és 41 perc (26021 perc) >

Eddigi frakcióid:
< LVMS >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem Vagyok Frakcióba. >

Mióta RP-zel?:
< 5 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mert nagyon sok szerveren voltam szerelő és mindenhol más más rendszereket kellett alkalmaznom és mindeggyikkel nagyon jól boldogultam ( volt ilyen is ami itt van LV n ) >

Miért pont téged válasszunk?:
< Megbízható vagyok , terhelhető , Lojális , megértő , barátságos , sokat szeretnék a frakcióra szánni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Sajnos Volt 6 jailem is de azok nagyon régen volt https://imgur.com/uX67VUA >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Igen voltam egyszer de az sem nagy dolog miatt csak az történt hogy OWL kitiltást rakott rám ( fórumi ) és nemtudtam szólni Krisztofnak és Ryu nak ( volt lvms leaderek ) nek sé emiatt kaptam az első bannom. https://imgur.com/uX67VUA >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/DwEVqlo >

Voltál-e már szerelő?:
< Szerelő már voltam csak nem a See Games System s szerverein >

Mennyi idős vagy?:
< 15 éves >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2019.02.28. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen Használok.>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznapokon Szerda kivételével 4-5 órát Szerdán max 2 órát ( ilyen kor van edzésem ) Hétvégén pedig Nagyon sokat akár 12 órát is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< az 1.s-t annyi kivétellel hogy 14:30 tól de Hétvégéken a hiányzott óráimat Betudom pótolni akár reggel 7 től is szolgálatba lehetek. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Üdvözlöm kedves olvasó! Engem Attilának hívnak jelenleg 15 éves vagyok. Hajdú-bihar megyében élek azon belül is Debrecenbe.Nagyon sok hobbym van ezek közé tartozik a foci kosár röpi pingpong , utóbbi 2 re már külön edzésre járok ezzel fenttarva a testemben a harmónikus egyensúlyt. Rpzni 5 éve kezdtem el elősször kipróbáltam a Seemta V3 as szerverét de hamar rájöttem hogy az nem nekem való. 2019.02.26 odikán rátaláltam a Seemta V3 Las venturasra gondoltam magamban hogy ránézek és nagyon megtettszett azóta is játszom a karakteremmel a játszott perceimet. Ebben a hosszú időszakban lehetőségem volt bekerülni az L.V.M.S. be ahol még a kedves leadereim Dawid Westwood Ignacio D Szarkamov Thommas Timoshenko és Alexander Gavirlivich voltak. Amíg velük voltam megtanultam hosszú hosszú komplikált rp ket és egyéb más olyan dolgot amit még nemtudtam , ez úton is szeretném megköszönni @Wildbeast@Dawe nek @Timo nak a segítségét. >
 
Utoljára szerkesztve:

Castro

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 12.
245
647
21
Kecskemét
V4 karakter
Brian T Castro
Csáó!
Lapot jól össze raktad, a 6 jailt soknak találom, de rég volt. Szerintem megérdemelsz egy esélyt. Támogatom
 
  • Imádom
Reactions: Kecsii

Kecsii

Aktív fórumozó
2019. 02. 27.
228
148
Debrecen
LV karakter
Bernard Hammond
Köszönöm szépen a támogatást igaz 6 jailem volt de az még akkor volt mikor feljöttem a szerverre és azontúl a múlt hónapokban megváltoztam ebből is következik hogy nincs az elmúlt 8 és fél hónapba jailem.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Castro

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.11.28. 17:30 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.