Ava La Emily jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dzsamal

Újonc
2020. 02. 22.
12
8
V4 karakter
Ava La Emily
LV karakter
Ava De Esta
V2 karakter
Ava De Esta
n8OxVzV.png

» JELENTKEZÉSI LAP «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére.
(Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen:
[NÉV] Jelentkezése.


》IC《

Vezeték név:
<Ava>

Középső név:
<La>

Kereszt név:
<Emily>

Születési hely,dátum:
<2000.02.27 Los Santos>

Legmagasabb végzettsége:
<Egyetem.>

Eddigi munkahelyei:
<Munkanélküli voltam/vagyok.>

Bejelentett lakcíme:
<Los Santos Marina Beach 1. utca, 10. ház.>

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<Jelenleg nincs telefonom, hisz elvették.>

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

<Ava La Emily vagyok. A szüleim elváltak 4 éves koromban. Én és két testévrem édesanyámmal maradtunk, akivel elköltöztünk a városból. Teltek múltak az évek, és édesanyám elhunyt, mikor én végeztem az egyetemmel, melyen Rendészeti karon tanultam. Engem felvettek az ORFK-ba, és ott folytattam tovább a karrierem. A testvéreim, kiskorúak voltak, így amikor én dolgoztam, őket keresztanyámra bíztam, és ő figyelt rájuk. Kerestem a pénzt, és lassacskán megtudtunk élni a testvéreimmel, míg ők is felnőttek. Vettem egy házat, és egy autót is. Azóta boldogan élünk. Ez lenne a kis történetem. >



》OOC《


Teljes név:
<Szanyi Bálint.>

Születési hely,dátum:
<2006.02.27 Székesfehérvár.>

Legmagasabb végzettséged:
<Általánost koptatom, utolsó évem. Továbbtanulni Rendészetre tervezek.>

Hány játszott perccel rendelkezel?
<150, de ha a V3-mat beleszámoljátok, akkor 500-600 körül lenne.>

Sportolsz valamit?
<Kézilabdázom, úszok, űzöm a Labdarúgást, és tornázok>

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
<https://imgur.com/a/NCE7zo3>

Csatolj egy képet az adminjailekről:

<https://imgur.com/a/NCE7zo3>

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
<https://imgur.com/a/NCE7zo3>

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
Kértem névváltást, tehát egy Olasz nőt, amint elfogadják. Amíg férfi vagyok tehát Thomas Joe addig egy "cowboy"-t szeretnék RP-zni, egy kis falusi embert, akinek elég falusi az akcentusa, illetve vannak tájszólásai :D. Ezen kívül, elég szigoró lennék IC, valamint szófogadó. Nagyjából ennyi, amit tudni kellene a karakteremről, amit RP-znék. Illetve tisztelném az embertársaimat.

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
Több szerveren is voltam már az ORFK tagja. Szeretek, és tudok csapatban dolgozni, illetve elviselhető vagyok :D. Szerintem tudom az ORFK hatáskörét, feladatát. Szóval innentől eldöntitek hogy vajon megfelelő lennék-e vagy sem. (Idegrendszert pedig karácsonyra kérek, mert nincs :D.)

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
Nem, nem voltam.

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
Sziasztok, üdvözletem! Bálintnak hívnak, 14 éves vagyok. Februárban fogom tölteni a 15. életévem. Még az iskola padot koptatom, az utolsó évemben. Rendészeti szakra szeretnék továbbtanulni, Székesfehérváron. Versenyszinten űzöm a Labdarúgást, illetve a Kézilabdát. Hobbi szinten úszok, illetve tornázok. Székesfehérvártól nem messze található kis faluban élek. Tehát falusi gyerek vagyok. Szüleim elváltak 8 éves koromban. Édesanyámmal élek. 3 Darab testévrem van, 2 fiú, 1 lány. Mindegyik nagyobb nálam, nővérem 25 éves, egyik báttyám 21, másik 23. Ádám, Ferenc, és Anita. Anita már 1 gyerekes családanya, férje van. Mindkét báttyámnak barátnnője van, Ádámnak 2018 óta, Ferencnek pedig 2020 óta. Igazából Ádámmal állok a legjobb kapcsolatban, hisz vele volt közös szobám még annó, mielőtt elváltak volna a szüleink, de azóta tartom velük a kapcsolatot, és elég jó testvérek vagyunk. Nyilván nálunk is durrantak a testvéri pofonok, meg a többi. Nővérem pedig mint nő, folyamat sminkelt engem kiskoromban. Nagyjából ennyi, amit tudni kell rólam.





























































@ORFK2021
 
Utoljára szerkesztve:

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Ava La Emily!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2021.12.20 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2021.12.20 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.