autószerelési felvételi lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tomas Tom

Újonc
2023. 01. 11.
2
0
V2 karakter
Tomas Tom
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Tomas Tom
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 3000-4000 perc
IC SZINT: 9

KOROD: 13
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: nem voltam még frakcioban
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: 13 éves vagyok Gergőnek hívnak sokat játszok 4 éve ismerem a gta sandrast nagyon meg szerettem. Tisztességes vagyok nem lopok nem hazudok nem vagyok senkivell bunko tisztelek mindenkit segítek mindenkinek szeretem a kocsikat imádom őket jobban értek hozzájuk mint a főzeéshez. Kevés barátom van nem szenvedek mert dolgozni kell és szeretek csapatban dolgozni.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? minél több embert megismerni csapatban szeretek dolgozni autószerelés az álmom sőt ki az az ember aki ne szeresse az autóját?

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
imádom a kocsikat és tisztelek mindenkit és barátságos vagyok.

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban:2023.01.15 19:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.