Autókkal kapcsolatos bugok

granatveto

Zöldfülű
2019. 09. 16.
191
367
V4 karakter
Chester Sears
DEVv4.png

Neved:
< Tario Reid >

Az észrevétel időpontja:
< 07/04 >

Kép, videó, log:
<
>

Részletes leírás:
< Az autó viselkedése néha teljesen megváltozik, minden irányból. Kinyitásnál/bezárásnál nincs hang sem animáció, nem lehet használni a lámpát sem az "o" betű lenyomásával történő villogást, az autó olyan hirtelen sebességgel tolat ami versenyautókat megszégyenít, az előrefele történő gyorsulásával is ugyanez a helyzet, össze-vissza csúszkál, eltűnik a fordulókör, alapjáraton nem ilyen. Az autó hangja, füstje leállítás nélkül kiszállásnál eltűnik. Pár napja már tapasztalom ezt a bugot, és több autónál is előjött ugyanez, valamelyik nap a Jeep Grand Cherokee-nál tapasztaltam ezt, és a bugból kifolyólag az utánfutót képes voltam 210km/h-val is húzni magam után, de sajnos erről nincs videóm. Mindezt relog megoldja(néha), de elég zavaró egy probléma. >

Egyéb megjegyzés:
< - >
 
  • Tetszik
Reactions: Bradlee és matt007

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 549
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szia, tudnunk kellene, hogy ez miként idézed elő.
Talán segítség, én is találkoztam vele.
Relog mindig orvosolja (vagy ha admin reseteli a kocsit)

Nekem eddig kétszer jött elő.
Először miután az utánfutó eltűnt róla menet közben (más futója volt rajta és lejárt a 15 perc).
Második alkalommal teljesen random, de akkor is futózásra használtam előtte az autót.
 

dobii

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
178
274
22
fehérvárcity
V4 karakter
Oswald Helmfried
LV karakter
Frank Roberts
Halihó, nekem többször elő szokott jönni a bug, még nem sikerült rájönnöm mi idézheti elő, van amikor fellépek beülök a kocsiba és nem tudok lámpát kapcsolni. Ekkor tudom hogy az az autóm bugol, szintén érdekes ilyenkor egyetlen autónál fordul csak elő az összes többi normálisan szokott működni, de ilyenkor orbitális különbség van a normális handlinghez képest (full egyedi, normálisan beállított ugyanúgy 6venom M3-at otthagyta mivel az abban a pillanatban nem bugolt az enyém pedig igen)
fast1.PNG
slow1.PNG

Ezt a két dyno eredményt tudom csatolni, videó nincs sajnos. (igen tudom hogy a dyno sose ad 2egyforma eredményt, de ebben az esetben többszöri mérésnél is több MÁSODPERCES különbségek születtek, ezzel igazolva az autó handlingjének spontán változását)
 
  • Tetszik
Reactions: aaandor