Autókereskedés limitjeinek növelése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SADBOY69

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
89
19
hell
V4 karakter
-
LV karakter
Rick R Diamond
V2 karakter
Rick R Black
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Rick R Black

Ötleted:
A középkategóriás limitált járművek limitjének növelése.

Megjegyzés:
Gyakorta veszem észre, hogy tűnnek el a szerverről kocsik. Lehet, hogy bannolt playerek miatt, vagy csak abbahagyták vagy más miatt. De lassan már a középkategóriás kocsikból is egyre kevesebb van. Az ötletem annyi volna, ha nem is sokkal, de mondjuk 5-ösével lehetne emelni, legalább a középkategóriásoknál a limitet. Tény, hogy nem mindenki engedheti meg magának, hogy le PP-zen vagy le PP-ztessen egy autót. Nem azt akarom, hogy az overprized kocsik olcsóbbak legyenek, vagy hogy a businessmanok, akik keresni akarnak egy kocsin, ne tudjanak. DE lényegesen csökkent a szerveren lévő autók száma. Vegyük csak a Subarut, amit régen rengetegszer hírdettek, változatos felszereltséggel vagy az Evo, F10, e60. És egyre kevesebb van belőlük, szerintem ha pár kocsinak emelkedne öttel vagy tízzel a limite, abba senki nem halna bele

Várom kommentben a reakciókat, jöhet hideg-meleg.
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Ezt az ötletet tudom támogatni, bár az indoklásod eléggé kétes.
Az igaz, hogy elég sok kocsi úgymond törlődött a szerverről, mert nagyon sokan befejezték ill. banolva vannak, de például az EVO -k fel lettek vásárolva, így próbáljak növelni az árát. Ugyan ez a helyzet a Raptorral is, kb. 1 hónap alatt 20-30millát emelkedett az ára.
Ezek ellenére tényleg nem ártana kicsit fennebb tolni a limiteket, támogatom
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
430
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
szerintem teljesen felesleges növelni, aki szeretne venni ara ott van a pp. Ha most felvinnénk a limitet nagy olcsó lenne, így is egy két kocsi olyan olcsó hogy már vicc.
 
  • Dühítő
Reactions: Patricio Del Piero

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Szerintem se rossz ötlet növelni a limitet. Értek én mindent, de mégiscsak ez egy játék, és nem mindenki tud IRL pénzt költeni erre.
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Szerintem jó ötlet lenne.. Így is már rég keresek normális áron M5 F10-et, Evo-t, Mustang amiből régen rengeteg volt, akkor Ford Pickup, az is nagyon tetszik, de drágák.. Jöhetne pár slot.. Gl.. Meg szerintem a téma címét írd át, kicsit fura, azért néztem és jöttem, nem tudtam eldönteni hogy az F3-as slotok, vagy melyikek, jöjjön be.. Gl.
 
  • Tetszik
Reactions: SADBOY69

SADBOY69

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
89
19
hell
V4 karakter
-
LV karakter
Rick R Diamond
V2 karakter
Rick R Black
Hát, ha slotra gondoltam volna, azt írom... Várom a jobb címet, mert ennél most nem ugrik be jobb :p

Plusz az, hogy limit emelés nem annyira vészes. Az, hogy van pár kocsi, ami olcsóbb kereskedésbe, az meglehet de felvenomozni idő/pp/pénz. Plusz egy csomó kocsi bőven drágább kereskedésben, mint a "piacon".
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Autókereskedésben levő autók, limit növelése? Kicsit iránytadóbb cím az olvasónak, bár azthiszem volt már előző fórumon hasonló kérés, de elutasították, nemtudom miért.. De most ráférne egy firssítés
 
  • Tetszik
Reactions: SADBOY69

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Ne legyen bővítve a limit mert így is esnek az autó árak , már a waltonból is van vagy 100db a szerveren pedig az csak PP-s ... hiába a limit akar akarja az le fogja PP-zni. A bannolt játékosok járművét aki tuti , hogy soha nem kap UB-t azt kell törölni és frissíteni az autóker limiteket és meg van oldva a gond mert szabadul fel slot és nem esnek az árak sem.
Ha el akarsz adni egy autót mi az első? "csomó van a városba belőle nem is ér annyit stbstb" dumákkal szoktak kábítani SMS-be ... ha limitet emelnek fele ennyit sem fognak érni.
 

Basim

Zöldfülű
2019. 01. 15.
188
159
28
-
V4 karakter
Leliana Morton
LV karakter
-
Ezt az ötletet, teljes mértékben támogatnám. Mivel túl sok az olyan volt játékos a szerveren akik örök bant kaptak (nincs ub-val), ezáltal sok olyan autó maradt náluk amik az Autókerben limiten vannak és már a szerveren se tudsz beszerezni, mert a fele banoltaknál van a másik fele pedig a dús gazdagoknál akik csak dísznek tartják meg. Vagy ha azoknak a játékosoknak törölni a kocsikat akik örök bant kaptak és nem kaphatnak ub-t, ezáltal is fel szabadulna pár limites kocsi.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.