Autók feletti rendszámokon látszódjon újra a műszaki érvényessége.

Mavrek

Barangoló
Támogató
2020. 07. 06.
112
75
V4 karakter
Hashim Schultz
LV karakter
Enzo Hicks
Sziasztok! Mint a V3 idején is a rendszámok mellett ott volt a műszaki érvényesség. Szerintem nem akadályozza semmi, hogy ez most is be legyen téve. Hogy miért?: Valakinek van elég sok autója, vagy akár pár db is látja, hogy meddig érvényes és nem kell megkeresni a forgalmi engedélyét az adott autónak. Én is számtalanszor jártam úgy, hogy le volt járva a műszaki és ez miatt lefoglalta a Rendőrség.
Köszi, hogy végigolvastad :)
 
Utoljára szerkesztve:

Laca.

✞999✞
SzerverAdmin
v4
2021. 03. 20.
375
1 215
24
Dunaújváros
V4 karakter
Ameir Hajar
LV karakter
Arjan Kosta
V2 karakter
Ignacio Cortez
Mikor látszódott a rendszámnál egyből meg lett állítva az XY mert lejárt vagy nem volt forgalmi, nem véletlen lett így meg csinálva.
Tárold mindig az adott kocsidnak a csomijába a forgalmit és meg van oldva.
 

Mavrek

Barangoló
Támogató
2020. 07. 06.
112
75
V4 karakter
Hashim Schultz
LV karakter
Enzo Hicks
Mikor látszódott a rendszámnál egyből meg lett állítva az XY mert lejárt vagy nem volt forgalmi, nem véletlen lett így meg csinálva.
Tárold mindig az adott kocsidnak a csomijába a forgalmit és meg van oldva.
Akkor legalább nekünk is valami nagyító féleség a rendszám mellé amit csak az autó tulajdonosok látnak. Ha arra rámegyünk kidobja a dátumot meddig érvényes.
 
  • Tetszik
Reactions: Bugeye és .Adesz

Rypapa

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
31
27
30
Vác
V4 karakter
Rayan Gutierez
LV karakter
Markus Schwarzmuller
V2 karakter
-
Azért van a forgalmi, hogy megnézd mikor jár le. Teljesen reális a rendszer most, mint v3-ba.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
517
5 636
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
Van 12 járművem, mégis 5 másodperc alatt kiderítem azt, hogy érvényes-e a forgalmi vagy sem.
A csomagtartójában tartom a műszakit az adott kocsiról, hogy csak kihúzom megnézem és kész.

Bár mondjuk ha ennyire nagy érvágást okoz, csinálj egy jegyzettömböt és írd fel mire mikor csináltál és mikor jár le. Egyszerűbb, mint arra várni hogy a szerver oldja meg a te kényelmi szempontodat.