Autóból traffizás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Kenta Hiroto >

Ötleted:
< Rendőrautóból, civil gépjárműből való traffipaxozás >


Megjegyzés:
< Elképzelés: Minden esetben szükséges lenne elő rp. Ergo mielőtt elindulna az egység járőrözni, rpvel beszerelik a traffipaxot az autóba, előre vagy hátulra. Erre azért lenne szükség, mert egyik egység sem indul el úgy járőrözni hogy van egy teljes traffipax a hátsó ülésen, de közben igazolgatnak a közúton, szerintem! Traffipaxozni csak álló autóból, vagy a sebességhatárt betartva lenne lehetséges, például 50km/h. Hogy megmaradjon a hagyományos traffizás, akár úgy is meglehetne oldani, hogy a leader megszabja hogy mekkora rendfokozattól lehetséges ezt végrehajtani. Amikor benézünk a traffipax kijelzőjébe, akkor a kép, ahonnan lekaphatjuk a gyorshajtókat, a rendőrautó fölött lenne, nem tudom ezt mennyire lehet kivitelezni, de én így látom jónak. Szívesen meghallgatok hidegetmeleget! Szép napot mindenkinek! :) >
 
  • Imádom
Reactions: MaximusC

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 162
627
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Az ötlet maga kreatív, mégis lenne pár meglátásom.

"Erre azért lenne szükség, mert egyik egység sem indul el úgy járőrözni hogy van egy teljes traffipax a hátsó ülésen, de közben igazolgatnak a közúton, szerintem!"
- Erre a célra is tartjuk fent a Mercedes Benz Sprinter típusú speciális járműveket, valamint ha az egység traffipax szolgálatot szeretne ellátni, ahogy írtad előRP-vel a Kapitányságon rakja az autóba az eszközt. Nem feltétlen van mindig az autóban.

"Traffipaxozni csak álló autóból, vagy a sebességhatárt betartva lenne lehetséges, például 50km/h. "
- Ha álló autóból is lehetne traffizni, elveszne az az igazi kamerás útszéli tájképész feeling.
- Az autóba szerelhető kamerát viszont ötletként támogatom. Egy taxiórához hasonló kijelző mutatná az elöttünk vagy mögöttünk haladó jármű sebességét, egy gomblenyomással az adott értéket rögzíti, így a Gyorshajtást mint szabálysértést nem csak szemre lehet bizonyítani.


"Hogy megmaradjon a hagyományos traffizás, akár úgy is meglehetne oldani, hogy a leader megszabja hogy mekkora rendfokozattól lehetséges ezt végrehajtani."
- Mivel a traffipax használat beletartozik a szolgálati feladatok közé, csak úgy tudjuk ezt szabályozni, ha a kezdetektől tanítjuk őket. Ez most is így működik.
 
Utoljára szerkesztve:

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
"Ha álló autóból is lehetne traffizni, elveszne az az igazi kamerás útszéli tájképész feeling."

Itt nem teljesen értem hogy mire célzol, viszont értem a lényeget.

A nagyobb fejlesztés az lenne, ha úgymond maga a mozgó traffipax bekerülne.

Minden esetre egyet értek veled!
 

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Szerintem teljesen felesleges, az ötlet maga jó, de nem hiszem, hogy kell a szerverre. Így is évente 2-3x állnak ki traffizni a rendvédelmi frakció tagok, mert egyrészt unalmas egy idő után, másrészt pedig nem keres szinte semmit vele a frakció, tehát nem éri meg nekik csinálni.
Nagy fejlesztésnek, nagy fejlesztés, de nem hinném, hogy használná bárki is max 1-2 hétig lenne felkapott, arra a kis időre pedig felsleges lenne kivitelezni ezt az egészet.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Figyelj, ki mit lát benne. Én egy kis kreativitást és változást látok benne, ami mindig kell.

Egyébként meg ha belegondolsz, meg lehetne oldani hogy megérje a frakciónak traffipaxozni. De amúgy se kell mindennek az anyagi javát nézni egy rp szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa

AdammegAz

Zöldfülű
2019. 08. 07.
173
277
22
Nyíregyháza
www.instagram.com
LV karakter
Suge Marow
V2 karakter
Kazuo Taoka🐉
Realisztikus az ötlet és jó is, de mégse.. véleményem szerint a jelenlegi traffipax rendszer is bőven tökéletes működik, teszi a dolgát nincs vele gond, de még így sincs kihasználva. Aki annyira szeretne traffizni az megteszi a jelenlegi rendszerrel is.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Nem kell. Ígyis alig van használva a traffipax.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Ez esetben tenni kell azért, hogy használja rendszeresen a rendvédelem. Az is ugyan úgy rp, mint bármi más. Ha a leaderek ráköteleznék a tagokra, akkor biztos hogy ki lenne használva. Ez nem egy olyan rendszer lenne, amit csak úgy eldobnak, mert már nem használnák ki. A mostani traffipax is nagyon régi már, és biztos vagyok benne hogy egyszer-egyszer használják. Akkor ezt miért ne használnák?
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Teljesen jól működik a mostani trafipax rendszer is, megteszi amit megkell, mégis alig van használva. Szerintem felesleges.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.