Autó irányítás

ervinka2002

Zöldfülű
Támogató
2019. 11. 17.
158
477
22
V4 karakter
Ervin Kaufmann
LV karakter
Ervin Kaufmann
Szép napokat, azt vettem figyelembe hogy leejtősebb kanyaroknál ahol pl az auto nem sérül meg viszont bejön a rázkódás , megszűnik a kormányzás és vissza ugrik egyenesbe a kormány állás. Jó lenne ezt orvosolni mivel nem hinnén hogy lenne abban realitás hogy koccanásnál egyenesbe ugymond magára hagyjuk az autót.
 

Nolan

Barangoló
Támogató
2019. 05. 01.
110
218
Sárvár
V4 karakter
Ned Nolan
LV karakter
Nathan Garcia
V2 karakter
-
Kegyetlenül fontos lenne ezt orvosolni, személy szerint a Range Rover-rel tapasztalom ezt frusztrálóan sokszor, akkor is, ha meg van emelve, akkor is, ha le van ültetve. Hozzáér egy kicsit valamihez, jön a remegő animáció, a kocsi nem vagy csak hangyafütykösnyit sérül, de a kerekek egyenesbe állnak és úgy csapódok neki a szemben lévő objektumnak, mintha egy döglött madarat vágna valaki egy téglafalhoz. Ennek következtében egy semmiség kis sérülés helyett rottyra vágódik az egész járgány.
 

csakegyjatekos

Barangoló
2021. 02. 11.
116
232
V4 karakter
Vin Asten
V2 karakter
-
Szinte minden kocsival tapasztalni lehet, valamelyikkel kevésbé valamelyikkel nagyon.

Valószínűleg azért találták ezt ki hogy ne 300al közlekedjenek az emberek minden fele, de néha én is túlzásnak érzem hogy a legkisebb emelkedotol is berezzen a kép.

Szerintem jó ötlet+1