Autó handling bug

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
414
1 121
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
a7ad47c33c8c8be856508d69e05822b6.png

InGame neved:
Viktoria Bierhals

Az észrevétel időpontja:
2023.07.12

Kép, videó:


Részletes leírás:
Beültem a Ladába. Annyi tűnt fel, hogy a lámpát nem engedi felkapcsolni a rendszer, mondom király, most szereltettem nemrég. Elmentem utánfutóért, és rákapcsoltam, hogy szalmát vigyek a farmra. Ekkor tűnt fel, hogy nagyon megy az autó. Miután letudtam a farmozást, relogoltam, és elmentem mégegy utánfutóért, hogy elküldjem havernak, mennyire jól megy a Lada az utánfutóval, ekkor döbbentem rá, hogy valójában jó ha 110-el húzni bírja, nem 180+-al. Relog után a lámpa ismét működött, amikor bugos volt, hiába nyomtam az L-t a chaten sem jelezte annak felkapcsolását. Az első videó a bugos, a második a normális helyzet.

Időpont:
~Éjfél körül

Egyéb megjegyzés:
Jó lenne, ha ez javítva lenne, mert eléggé kihasználható bug, ha valaki rájönne hogyan kell előidézni, például egy menekülésnél.

 
Utoljára szerkesztve:

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
638
2 584
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Én is tapasztaltam a hibát, pontosan ebben a formájában.
Felvettem egy hátrahagyott utánfutót, hogy ne kelljen elmennem a map másik végébe bérelni egyet szalma szállításához. Elindultam vele, nagyjából egy perc után eltűnt mögülem. Ekkor jelentkezett a bug, amit úgyszint csak relog oldott meg. Azt hittem, egyedi esetről van szó, de ezek szerint általános jellegű a gond.
 

prada

Zöldfülű
2023. 03. 12.
165
91
V4 karakter
Marcell_Blevins
LV karakter
Vye Aek
Nálam is volt ilyen, ugyan ez hogy ha nem tudom felkapcsolni a lámpát, akkor nagyot megy az autó. Amikor jelen van a bug, akkor az M8 1.3 alatt százon van, alapból 2.2
 

Kelford

Barangoló
2019. 02. 04.
118
90
Lakitelek
V4 karakter
Angelo Di Giovanna
LV karakter
Blake Robertson
V2 karakter
Escobar Dimitri
Nálam is volt ez a hiba, nem tudtam fel kapcsolni a lámpát. Azt nem figyeltem jobban megy e a kocsi .
 

godberi

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 25.
258
395
19
Kisvárda
V4 karakter
👑Ayden Cartier👑
LV karakter
Denzel Cartier
V2 karakter
❌
Ha megint bebugolna nektek, kérjetek egy RTC-t az autóra,az megoldotta nálam,a konkrét problémára nem jelent megoldást, viszont elkerülitek a resit.
 
  • Tetszik
Reactions: ZSABI

Arson

Újonc
2023. 07. 20.
3
2
V4 karakter
Arson Zlagyovics
Ahogy néztem az egyetlen dolog ami állandó, az az, hogy milyen /me játszódik le automatikusan.
Ha ez van, akkor minden jó: *** Gipsz Jakab kinyitotta egy BMW 7 series e38 ajtaját.
Viszont ha ezt írja, akkor fog nagyon menni az autó (főleg tolatásnál tűnik fel): *** Gipsz Jakab kinyitotta egy BMW 7 series e38 zárját.

Ez a hajóknál pont fordítva van, ha ott az előbbit írja, nem lehet vezetni, ha az utóbbit, akkor minden rendben. Ha tippelnem kéne ez a két dolog van összekavarodva picit.
 

dxminik

js: 1+”1” = 11 | 1-“1” = 0
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 637
9 815
20
V4 karakter
Killian Burns
Ez már javításra került a hajós hibával együtt, úgyhogy lezárom. Hogyha mégis előfordulna, kérlek nyisd újra a topicot.
 
  • Tetszik
Reactions: Fede és Miss Lacky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.