Autó bérlő rendszer behozatala.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
~[Szerverrel kapcsolatos ötletek]~

Neved:

James Mc Logan aka Kéri


Ötleted:

Kocsi bérlő rendszer behozatala V2-re.


Megjegyzés:

Megkönnyítené a kezdő playerek dolgát, és emellett kicsivel lenne drágább mint a taxi fuvarok (hogy azért lehet többen hívnának taxit mert az olcsóbb lesz, mint a bérlés ami kb.. olyan 50 ezer lenne a valamennyi időre egy Chevelle-re...

Köszi hogy elolvastad!


Szerkesztettem bbcode hibák miatt. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: aBalazs

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Arra gondoltam, hogy ez drágább lenne mint a taxi, de közelebb is van, és, ha teszem azt, kibérlem az autót, elmegyek vele bányához, teszem azt 1 órára béreltem, és ott az autó eltünne, és onnan kötelező lenne taxit hívni, ha csak nem akar gyalog menni. És ha mondjuk visszataxizik vagy eltaxizik valahova, onnan lehet megint kell taxi a bérlőig, esetleg csak 1x bérelne, de akkor is mondjuk ezt a struktúrát követve, bejönnének a taxi hívások, csak az a gond, hogy ehhez kellenek kezdő playerek is..
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Az a baj , hogy hiàba hívtam taxit eddig bàrmikor is sosem fogadták a hívást.
Viszont ez az autó bérlés nem egy rossz ötlet szerintem. Lehetne belőle valami és szerintem nem csak a kezdők hasznàlnàk.
 

Á D Á M

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
41
H U N G A R Y
V4 karakter
Mason Khan
LV karakter
🚬
V2 karakter
Ivano Delucci
Felesleges. Azért van a szerveren a Taxi, hogy őket hívjuk ki. Nekik is "megkell élni" valamiből. Nekem eddig mindig kijöttek amikor hívtam őket.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Szerintem ő sem arra gondolt , hogy egy rendes autóbérlő ahol lehetne Bugattit bérelni meg stb hanem ahol lehetne Robogót meg mondjuk Chevelle-t azt ennyi.
De ha már IRL-re alapul a játék lehetne akár rendes autóbérlő is , nyílván drágàbban mint a taxi. Viszont ahhoz 350-400 player kellene , hogy ez működjön és megérje behozni.
 

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Sok értelmét nem látom. Egy Ladát például már szinte alap pénzből meglehet venni, és az véglegesen a tied, nem kell bérelni.
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Igazad van, de.. Ha egy kezdő player a szerverre lép, a belépési pontnál bérel egy autót teszem azt 40 ezerért és elmegx vele valahova.. És akkor már van értelme, nem kell futkorásznia.. Az is milyen hogy IRL futkorászol keresztül az uccán..
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Tényleg szinte fix,hogy sokkal kevesebben hívnának taxit.Illetve lehet sokan kihasználnák illegális életből jött emberek is,mivel arra nem számít,ha körözés megy.Emellet tele lenne a szerver szerintem mindenhol az elhagyott kocsikkal.Taxi pontosan ezért van,kihívja a játékos,fizet érte,és elviszi A-ból B-be. Teljesen felesleges ez a rendszer,rengeteg visszaélés lenne belőle.
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
IRL is visszaélhetnek vele az illegálosok.
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
Véleményem szerint elég sok derbyzés van így is a munka kocsikkal, nem kell hogy ezzel is egyfolytában csak a derbyzés menjen. Nem Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Viszont ez nem munka jármű , ne keverjük össze azokkal.
Ezek nem godosak lennének , a körözés meg IC ügy. Nyílván nem egy gyári ladával vagy chevelle-vel fogja magát senki sem üldöztetni mert lejtőn megy 130 at kb .... :D Az első saroknál le is kapcsolják :D
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Teljesen felesleges, épp ezért vannak a Taxisok.
Így is az emberek nagy része tisztelet a kivételnek inkább addig írogat adminoknak ameddig el nem getelik oda ahova menni akar.
A másik, így is napi szinten 3-4 benzinszállítós, waltonos húzza rám direkt a kocsit ( Az más kérdés, hogy a raptor miatt ő repül el ), egyszóval így is sok a derby, össze vissza hagyja mindneki a kocsit ha nem használja.
Részemről egy nagy NEM
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik és -Kéri-

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szerintem ezt egy szimpla frakcioval meg kehetne oldani, és nem kellene egy külön rendszert kialakítani
 
  • Imádom
Reactions: -Kéri-

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Az lehet, hogy sokkal kevesebb lenne a taxis hívás, de ha a taxi nem jön ki, akkor ez egy tökéletes megoldás. Sokkal jobb lenne, mint mindig egy biciklit venni. Támogatom
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Ezzel csak a non menne.. nem kell nekik szereltetni 50 ezerért meg szerintem, lazán bevállalnának pár "véletlen" ütközést.. :D
a szerveren azért van jelen a taxitársaság hogy ezt a gondot meglehessen oldani, ha nincs aktív marad a futás.
 
  • Tetszik
Reactions: Mézön

Minato

Barangoló
2019. 01. 13.
129
64
24
Szigetszentmiklós
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Minato Marlowe
Ezzel kajakra csak a nonrodeó menne mindenhol. Az alap ötlet tökre fain lenne. De sokan eléggé hamar túl gondolnák.
 

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Felesleges a szerverre.
Így is van, hogy csak azért belemennek az emberbe, mert unazkoznak aztán semmi RP nélkül tovább megy.. Hagyjuk ezt. Nem Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: bale
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.