Austin Goldberg jelentkezési lapja a Nemzeti Nyomozó Iroda irányába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sakker

Barangoló
Támogató
2023. 09. 28.
104
109
Székesfehérvár
V4 karakter
Austin Goldberg

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- Jelenleg a huszonegyedik életévemben járok, nyár végén fogom a huszonkettediket tölteni.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- UCP alapján 2015. december 27. regisztráltam, de csak körülbelül egy éve játszok aktívan a szerveren.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Jelenleg nem rendelkezem egyetlen adminjailel, illetve kitiltással sem a szerverről. Egy - két AFK végett szerzett kirúgásom van, de azokat is eléggé elévültnek mondanám már.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Frederic B Santiago - Annak idején még ezzel a névvel történt a regisztrációm a szerverre, szerintem összességben ezer játszott percem nem volt vele.

Austin R Matthew - 2017-ben, egyik akkori baráttal visszatértünk ideig - óráig a szerverre játszani, akkor született meg ez a névváltás. Közel egy éve amikor aktívan játszottam még született pár értékes emlékem vele, de semmi jelentősebbet nem sorolnék ide.

Austin Goldberg - Első rendvédelembe kerüléssel esett erre a névre a választás barátok végett.

Lucio Scarlatti - NAV-ból kilépéssel barátokkal megakartuk tekinteni az illegális élet színvilágát kicsit. ( Kiderült, hogy ez-az útvonal nem az én világom.)

Austin Goldberg - Visszatérés a legális gyökerekhez az eddig használt nevemmel.


Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Jelenleg 61 588 perccel (1026 óra) rendelkezem a szerveren, a lap bírálatáig valószínűleg ez még növekedni fog valamelyest.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Kettőt összesen, húszezer perc környékén nulla rendvédelmi előélettel született egy lapom novemberben, ami elutasításra került.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-

2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- BMS - 2023 Szeptember 01 -től - 2023. November 03 -ig voltam a frakció részese. Szakképzett szerelő rangfokozatig jutottam a frakción belül. Igazából ez volt az első frakcióm a szerveren, élveztem, de kicsit monotonná vált számomra egy idő után.

Rendőrség - 2023 December elejétől (sajnos napra pontos dátumra nem emlékszem) - Januárig szolgáltam az állományban őrmester rangfokozaton, ezt követően korrektül megbeszélve a vezetőséggel áthelyeztettem magam a NAV állományába.

NAV - 2024 Január 04 -től - 2024 Március 25 -ig szolgáltam a NAV állományában mint zászlós, illetve KNyF alosztályon belül Főnyomozó. Távozás oka lényegében az volt, hogy én a legtöbb játszott időmet KNyF -re fordítottam frakción belül, de sajnos vezetőség váltás következett be az alosztályon belül, ami olyan változásokat vont magával amelyek személyesen nekem nem feltétlen az ízlésemre valók voltak.

Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Szerzett barátokon, illetve boldog élményeken kívül tényleges nagyobb eredményt nem igazán tudnék idetenni.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Egyszer már régebben is megpróbálkoztam ezzel a pozícióval, nem véletlenül volt ez akkor sem, mint most sem. NAV-on belül is ínyemre volt a nyomozós szál, ezen szervezet kereteiben szerintem jóval jobban kitudnék bontakozni, remélhetőleg még többet letudnék tenni az asztalra. Illetve még mindig vallom, hogy ezen frakción belül van a legtöbb lehetőség minél színesebb RolePlay szálak létrehozatalára.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Minden eltöltött frakcióban legalább heti ezer - ezerötszáz percet kötelezően hoztam, sosem érkezett ilyen téren panasz az irányomba. Itt sem tervezek kevesebbet teljesíteni. Ezek a számok nem kőbevésettek, lehetséges, hogy lesz hét ahol dupláját is képes leszek vállalni.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem játszok semelyik másik SeeGameSystem szerveren.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Lenne ide pár KNyF-es élményképem, de sajnos törlésre kerültek a gépemről.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Austin Goldberg
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- San Fierro, Hasselhoff Street 12., - +38-76-270-4855, - a.gberg@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Rendőrség - Őrmester, egy hónapig szolgáltam az állományban, áthelyezés végett távoztam a szervtől.

Nemzeti Adó- és Vámhivatal - Zászlós, illetve KNyF - Főnyomozó. Három hónapot töltöttem el a szervezet köreiben. Szerven belül történt változás végett volt szükséges a leszerelésem.

Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Gyerekkori vágyam ezen szervezet irányába mozogni, amit ezelőtt letett eddig karrierem is mutat. Eddig sem a pénz vitt előre, és ezt követően sem az fog, nem ez alapján válogatom meg az adott munkaformát amit végezni akarok. Már talán rendelkezem valamilyen alapvető iránnyal ezzel a munkakörrel kapcsolatban, ezt szeretném tovább kamatoztatni, minél feljebb fejleszteni. Ezek mellett rengeteg ambícióval állok ehhez a poszthoz, úgy érzem, hogy képes lennék még rengeteget fejlődni, és esetlegesen hozzáadni saját értékeimből az idő folyamával a szervezethez.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Egy adott, már megtörtént (legyen ez friss, vagy kevésbé új nyomozás) eseményen, helyszíni szemlét tart, adatot gyűjt és a legjobb konklúzió alapján egy helyszínvázlatot készít az adott eseményről, amely egy tökéletes kiindulópont lehet a gyanúsított személy felkutatásának és rabosításának irányába.

Ezek mellett még foglalkozhat számos egyéb tevékenységgel, például.: Adott droghálózatba való beépülés, annak későbbiekben történő megbuktatása érdekében.

Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Az én egyéniségeim pozitív irányban leginkább, hogy: Iszonyat nyugodt személynek tartom magam, ténylegesen erősen provokálni kell ahhoz, hogy kilehessen hozni a sodromból. Ezek mellett amit még pozitívumnak mondanék, hogy rengeteg ambiciózussal rendelkezem, mindig is az előre törekvés, tényleges haladás az életben a célom. Legnagyobb negatív tulajdonságom, hogy ismerkedés elején kicsit visszahúzódóbb, csendesebb vagyok. Persze ha már megjön a hangulat egy adott társaságban akkor én is feloldódok.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Egy efféle adott szituációban a legfontosabb a nyugodtság megőrzése, a szituáció minél precízebb és diszkrétebb kezelése. Első sorban, ha még nem történt meg, értesíteném az állomány minden tagját, illetve egy jelzést adnék le a többi rendvédelmi szervezet irányába is az adott személy pontos tartózkodási helyéről, és helyzetéről. Ez követően elkezdeni óvatosan feltűnés mentesen felmérni a terepet, esetlegesen hány ellenálló fővel kell számolnunk, hol helyezkednek el, és milyen kaliberű fegyver található náluk. Ezt követően megpróbálnék egy pontos tereprajzot készíteni esetleges fontosabb pontokról, amit továbbítanék az adott műveletirányító részére. Ez ha megtörtént az adott rangidős személy rábólintásával megkezdődhet a hely körbekerítése, és maga a túsztárgyalás. Elsődleges cél mindig a saját, és túsz épsége.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Austin Goldberg.
 
Utoljára szerkesztve:

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező!

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.