Austin Bailey

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KindSouls

Zöldfülű
2021. 05. 26.
214
305
👀
V4 karakter
Alex Frewen
LV karakter
Austin Bailey
V2 karakter
-
b62bb3d15b4f6cf174f73f1841061a67.png

SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK

ÁLTALÁNOS ADATOK
A1. Keresztnév: Austin​
A2. Vezetéknév: Bailey​
A3. Középső név: N/A​
A4. Születési idő: 24/01/1992​
A5. Születési hely: Las Venturas, San Andreas, U.S.A​
A6. Nem:
[X] Férfi​
[-] Nő​

ELÉRHETŐSÉGEK
A7. Telefonszám: 387612009264​
A8. Lakhely: 8. Simonds Street, Las Venturas, SA 89104​
A9. E-mail cím: austinbailey12@gmail.com

KÜLLEM
A10. Magasság: 5'9"​
A11. Testtömeg: 170 lbs​
A12. Hajszín: Fekete​
A13. Szem: Zöld​

A14. Etnikum:
[X] Kaukázusi (fehér)​
[-] Közel-keleti (arab, perzsa, török…)​
[-] Latin (hispán)​
[-] Ázsiai​
[-] Afro-Amerikai​
[-] Egyéb​

A15. Tetoválások:
Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
1. N/A​
2. N/A​

NEMZETISÉG
A16. Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[-] Semelyik a fentiek közül.​

BESZÉLT NYELVEK
A17. Nyelvek:
Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.​
1. Angol​
2. Spanyol​
3. N/A​
II. — VÉGZETTSÉG

B1. Jelölje be a magára illő állítást!
[-] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[-] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

B2. Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[-] Ökonómia​
[-] Általános/Nem eldöntött​
[-] Mérnök/Számítástechnika​
[-] Kommunikáció​
[-] Pszichológia/Szociológia​
[-] Bölcsészettudomány​
[-] Természettudomány​
[-] Egészségügy/Orvostudomány​

AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNY ADATAI
B3. Az intézmény neve: University of San Andreas​
B4. A látogatás intervalluma: 01/09/2012 — 14/05/2017​

B5. Függesztették vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[-] Igen​
[X] Nem​
Amennyiben igen, részletezze azt: N/A​
III. — MUNKAHELYEK & TAPASZTALAT

C1. Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Burger Shot​
Betöltött pozíció: Éttermi dolgozó​
Feladatköre: Vendégkiszolgálás, takarítás​
Alkalmazás intervalluma: 12/04/2013 — 10/01/2014​
Szerződésbontás indoka: Elegendő pénzt szereztem a tanulmányaim befejezéséhez.​

Cég/Ügynökség neve: N/A​
Betöltött pozíció: N/A​
Feladatköre: N/A​
Alkalmazás intervalluma: N/A​
Szerződésbontás indoka: N/A​

C2. Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: N/A​
C3. Jelölje be a magára illő állításokat.
[-] A felfüggesztés vagy az elbocsátás elkerülése érdekében felmondott eddigi munkahelyéről​
[-] Fegyelem hiánya, vagy nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli teljesítés végett elbocsájtás.​
[X] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[X] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

C4. Ha katonai szolgálatot teljesített, kérjük, jelezze, melyik ágon.
[-] Hadsereg​
[-] Haditengerészet​
[-] Légierő​
[-] Tengerészgyalogság​
[-] Parti őrség​
[-] Nemzeti Gárda​
IV. — JÁRMŰVEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK

D1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel San Andreas államon belül?
[X] Igen​
[-] Nem​

D2. Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[-] Igen​
[X] Nem​
D2.1. Amennyiben igen; Adja meg, mikor, hol és milyen körülmények között: N/A​

D3. Az elmúlt hat hónapban kapott bármiféle közlekedési bírságot?
[-] Igen​
[X] Nem​

D4. Az elmúlt hat hónapban volt bármiféle közúti balesete?
[-] Igen​
[X] Nem​
D4.1. Amennyiben igen részletezze azt: N/A​
V. — ELŐÉLET

E1. Letartóztatták-e valaha, vagy vádolták-e már meg bűncselekmény elkövetésével?
[-] Igen​
[X] Nem​

E2. Volt-e tagja valaha olyan szervezett egyesületnek, amely jelenleg gyűlöletcsoportnak vagy belföldi terrorszervezetnek minősül?
[-] Igen​
[X] Nem​

E3. Jelenleg zajlik-e ön ellen bármiféle büntetőeljárás?
[-] Igen​
[X] Nem​

E4. Mikor vezetett utoljára alkohol vagy kábítószer hatása alatt?
[X] Soha​
[-] Az elmúlt 6 hónapban​
[-] Az elmúlt 12 hónapban​
[-] Több mint 12 hónappal ezelőtt​

E5. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[-] Igen​
[X] Nem​
E5.1. Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? N/A​
VI. — TANÚSÍTVÁNY

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​
OUT OF CHARACTER

F1. Neved: Armand​
F2. Életkorod: 17​
F3. Rövid, lényegretörő bemutatkozás: Armandnak hívnak, 17 éves vagyok és villanyszerelő szakra járok. Amint végzek tervezek elhelyezkedni szerviztechnikusként. Hobbijaimat tekintve kimerül javarészt gépezésben, korábban sportoltam pontosabban Judoztam versenyszinten 5 éven keresztül.​

F4. Mióta játszol a SeeMTA Las Venturason, illetve milyen frakciókban voltál eddig? 2021-05-23-án regisztráltam és tagja voltam az LVMS-nek valamint a Jesse Car Service-nek.​
F5. Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy egyedülálló karaktert alkotnék, aki a családjával jó viszonyt ápol. Az egyetemmel egy jó pár éve végzett, aminek végeztével alkalmi és egyaránt fix álláshellyel rendelkező munkákkal tartotta fent magát. A karakternek a személyisége extrovertált, így könnyen nyit az emberek felé. A hobbijai is valamelyest közösségi programokban merül ki. Az érdeklődési körei közé tartozik az amerikai izom autók, illetve a HIP-HOP és a POP zene stílus, de nem áll messze tőle a sport.​
F5.1. Mivel lenne egyedibb a karaktered az átlagnál? Azon törekedne, hogy a közösség hasznos tagjává válhasson. Nem munkának, hanem hivatásnak tekinti a feladatkörét. Képes racionális döntéseket hozni szorult helyzetekben is, megőrizve a hidegvérét.​

F6. Fejtsd ki, hogy miben különbözik Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Az amerikai és a magyar rendvédelem rengeteg szempontban különbözik. Az egyik legszembetűnőbb dolog a járőrautók típusai, felszereltségei közötti eltérések. Az itthoni autókat a Skoda, a Mercedes, az Audi autómárkák közül válogatják, míg az USA-ban a Ford, a Dodge és a Chevrolet között teszik ezt. Az autók elején megtalálható a bullbar, amely a PIT manőverek során nyújt segítséget. Továbbá az autóban fellelhető a fedélzeti számítógép (MDC), amely funkcióját Magyarországon mobiltelefon tölti be (PDA). Az USA területén elterjedt általános fegyvertartás miatt nagyobb számban figyelhető meg a fegyverrel elkövetett bűncselekmények száma, ennek megfelelően kell felkészülniük a rendőröknek is. Rendelkeznek sokkolóval, maroklőfegyverrel, illetve az autóban tárolt gépkarabéllyal. Szolgálat közben a tisztek golyóálló mellényt viselnek. Vannak olyan intézkedések, amelyek hasonlóak a magyarhoz, mégis van különbség: a Traffic Stop csak akkor kezdeményezhető, ha van bármilyen indokuk rá (szabálysértés, gyanú, körözés). Felony Stop olyan esetben alkalmazandó, ha az illető járművén súlyosabb körözés van vagy fegyveres tartózkodik benne. Ilyen esetben erősítés hívást követően az egységek 2×2-es sorban felállnak, megaphone-n keresztül adják az utasításokat a járműben tartózkodó személy(ek) részére. A jogrendszerben szintén találhatunk különbségeket, pl.: az állampolgár ruházatának, tulajdonának átvizsgálásához nyomós indok szükséges.

F7. Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
F8. Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

Bernát

🎩🎸
2019. 01. 10.
1 072
4 954
20
LV karakter
Patrick Osbourne
Untitled-3.png


Mr Bailey,​

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkező 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntéséről itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

ed4160efca20b1cc2e8686204da37fa1.png

Police Officer III David Roberts
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: KriSu

slide

test subject
2019. 03. 15.
413
561
LV karakter
Oliver_Cantrell
Untitled-3.png


Mr Bailey,​

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkezõ 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdésérõl. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

ca78b9b29537c84a165946e8f541e3f8.png

Lieutenant James Nelson
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Burak és Erick.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.