Aurora M Brooklynn jelentkezése a Nemzeti Nyomozó Irodához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kisördög

Újonc
2019. 02. 24.
46
43
Spain, Madrid
LV karakter
Yasmine Fonseca
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Aurora M Brooklynn

2. Születés helye, dátuma
Los Santos, 2000.08.14.

3. Bejelentett lakcíme
↣ Los Santos Richman 283

4. Telefonszáma
136122

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendőrségi Főiskola

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
SCCS,OKF,Taxi. A távozásaim oka az volt, hogy el kellett menjek a városból hosszú-hosszú időre, így nem tudtam teljesíteni az elvártakat és el kellett hogy hagyjam a szervezeteket.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Nem szolgálatam még rendvédelemben.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Ugyanis régóta vonz ez az élet, rendőrségi főiskolára jártam. Szeretném Los Santos lakosait biztonságban tudni, már rég óta szeretnék a Nemzeti Nyomozó Iroda segítőkész tagja lenni.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Mint már említettem, rendőrségi főiskolát végeztem. Szeretem a csapatmunkát és szeretek is csapatban dolgozni, segítőkész, tisztelettudó szabálybetartó és kedves vagyok.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Martinnak hívnak, 15 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
Nagyjából 4-4.5 éve játszom.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
55.075 játszott percem van.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
SCCS illetve OKF és Taxi, a távozásaim oka: Nem volt időm a szerverre, nem tudtam teljesíteni a minimumot, és ezért ott kellett hagyjam a frakciókat.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Mivel még nem voltam rendvédelmis frakcióban, a tervem, eljutni egy nagyobb rangra, barátokat szerezni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen igen!

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Martinnak hívnak, 15 éves vagyok és Zala megyében élek. Egy kedves, tisztelettudó és szabálybetartó srác vagyok. Gépésztechnikusnak, jelenleg az SZC Cserháti Sándor Technikumban tanulok. Kedvenc időtöltésem a focizás, a számítógépezés. Szabad időmben a barátaimmal szoktam focizni, de emellett sokat is MTA-zok. Szeretek új embereket megismerni, barátokat szerezni.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Természetesen!

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/pwd5Kro

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/w5NV3HN
 
Utoljára szerkesztve:

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
210
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.