Augusto Clayton jelentkezése az SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 03. 02.
74
25
V4 karakter
Jhonson D Parker
LV karakter
Arihyoshi Ikumi
V2 karakter
Augusto Clayton
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Augusto Clayton ~

Mikor regisztráltál a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019.08.04 17:48:53, 38.239 perc ~

Hanyas szintű vagy?
~ 27 ~

Milyen idős vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam, ORFK: kb 1-2 hét és amiatt léptem ki, mert nem annyira tetszett. Fix And Drive: 1 hetet voltam és amiatt léptem ki, mert nem volt időm a frakcióra. Sacra Corona Unita: kb. 2-3 hét és onnan meg azért léptem ki, mert elromlott a gépem és most legvégül Los Zetasba vagyok/voltam: kb 3-4 hetet voltam és azért lépek ki, hogy tudjak jönni SCCS-be. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Igen és ezen a héten. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretném megismerni a frakciót és szeretnék autókat szerelni. Szeretnék egy kis RP-t belevinni a frakció életébe. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Rendelkezem TS3-al és mikrofonnal. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 4+ óra ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~
4499abbfa3391211e1ca2b24bd0391a5.png
~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~
eb1fa9a9a86fc9d32c48ef38a419eeb9.png
~


Volt-e már névváltási kérelmed?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~
a27d30527fc6d3b276ef8adbd38124d6.png
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Kormos Csongor vagyok, barátaim Csonginak szólítanak. Most töltöttem be a 15. életévemet és Budapesten élek. Jelenleg 9. osztályos tanuló vagyok és Gépjármű Mechatronikai Technikus szakon indultam. Szeretek motorozni, SeeMTÁ-n haverokkal RP-zni és szeretek barátokkal lógni. Szoktam iskola mellett konditerembe járni. Kb. 2-3 éve kezdtem szerepjátékozni Multi Theft Auton és nagyon megfogtak a lehetőségek. Szerveren elért dolgok közül a legbüszkébb arra vagyok, hogy lettek barátaim és tudunk RP-zni velük. Pozitív tulajdonságaim közé tartozik, hogy tudok csapatba dolgozni és barátaim szerint megbízható és kedves vagyok. Vannak negatív tulajdonságaim is, amikre nem vagyok büszke, de azért felsorolom őket. Szoktam káromkodni, nem vagyok nagyon jó tanuló, és néha túl sokat facebook-ozok. ~
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak.
Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

SCCS Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.