Auerilo R Mariano Jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kisbe

Újonc
2019. 03. 18.
42
15
V4 karakter
Perer Kenway
V2 karakter
Hiko Keegan
jelentkezes.png

OOC Rész
Ebben a részben rád és az OOC pályafutásodra vagyunk kíváncsiak. Fontos, hogy mindenre kerek, egész, érthető mondatokban válaszolj.
Miután megírtad válaszaidat ajánlott többször is átolvasnod őket, hátha valamit jobban is megtudsz fogalmazni. Sok szerencsét kíván a vezetőség.

Hogyan szólítsunk téged?:
~ Bence ~

Hány éves vagy?:
~ Jelenleg 15 viszont 1 hónap múlva leszek 16. ~

Mióta játszol a SeeMTA v2-es szerverén? (Játszottperc):
~ 2 éve, 50308 percem van. ~

Hányszor voltál adminjailban? (UCP képet fogadunk csak el!):
~ Sajnos valamiért nem tudok bejelentkezni UCP-re, ezért amikor névváltásit is szeretnék írni mindig FA-hoz vagy SA-hoz kell forduljak. Admin jailban körülbelül 8-szor voltam. ~

Hányszor voltál bannolva a szerverről? (UCP képet fogadunk csak el!):
~ Egyszer sem voltam még bannolva és sajnos itt sem tudok képet küldeni. ~

Milyen frakciókban voltál eddig?:
~ Még v3-on voltam OMSZ-nél azután átjöttem v2-re ahol voltam az ORFK-nál az NNI-nél, a Yakuzánál valamint a Los Zetasnál frakciótag. ~

Mennyi időt tudnál szánni a frakcióra?:
~ 5-8 órát. ~

Miért téged válasszunk? Miben vagy jobb mint a többi jelentkező? (Min. 5 mondat):
~ Én nem gondolom többnek magam másnál, tisztelettudó vagyok az emberekkel mindenkit ugyanolyan értékű embernek tekintek, persze ezek mellet betartom a felettesem parancsát, tanulok a mások és a saját hibáimból. Valamint könnyen barátkozom. ~

Miért szeretnél a See City Taxihoz jelentkezni? (Min. 5 mondat):
~ Szeretnek másokat A pontból B pontra juttatni ha megkérnek ezzel is segítve őket. Amilyen játékokban játszottam mindig imádtam vezetni. Szeretnék új embereket megismerni és egy jó társaság tagja lenni. Szeretném megtanulni névre szólóan a térkép minden szegletét. ~

Rendelkezel TeamSpeak 3-al valamint Mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem mindegyikkel. ~

Mesélj magadról,hogy mégjobban megismerjünk téged! (Min. 5 mondat):
~ Klettlinger Bencének hívnak 15 éves vagyok és Pakson élek. Jelenleg középiskolába gépésznek tanulok és most végeztem el a 9-dik osztályt. Hobbim a tánc amelyet már 9 éve űzök. Szeretek a barátaimmal lenni együtt játszani vagy kicsit kikapcsolódni. Már óvodás korom óta szeretek számítógépen játszani. Felnőt koromban az atomerőműben szeretnék dolgozni gépészként. ~

Egyéb mondanivaló:
~ Elnézést kérek az előző jelentkezési lapom miatt. Nem vettem észre, hogy rossz volt a minta valamint nagyon sajnálom, hogy nem tudok UCP-ről képet küldeni de egyszerűen nem tudok bejelentkezni. ~


IC Rész
Ebben a részben karakteredre és IC pályafutására vagyunk kíváncsiak.
Fontos, hogy mindenre kerek, egész, érthető mondatokban válaszolj.
Miután megírtad válaszaidat ajánlott többször is átolvasnod őket, hátha valamit jobban is megtudsz fogalmazni. Sok szerencsét kíván a vezetőség.

Neve?:
~ Auerilo R Mariano ~

Születési helye:
~ San Fierro. ~

Születési ideje:
~ 1975.07.11. ~

Jelentkező életkora:
~ 25. ~

Bejelentett lakcíme:
~ Los Santos Mulholland 4. ~

Jelentkező telefonszáma:
~ 206654 ~

Miért szeretne csatlakozni a See City Taxitársasághoz? (Min. 5 mondat):
~ Gyerek korom óta érdekeltek az autók valamint a vezetés. Mindig is szerettem volna kiskoromban vezetni de sajnos nem volt rá lehetőségem az életkorom végett. Mikor meglett a jogosítványom rájöttem, hogy ez a tulajdonságom a mai napig fennmaradt és ezért szeretnék taxisként dolgozni mivel úgy gondolom, hogy itt találnám meg magam és szeretném azt amit csinálok. ~

Miből jobb ön mint a többi jelentkező? (Min. 5 mondat):
~ A véleményem szerint elég jól vezetek, jó a reakcióképességem, jó a probléma megoldó képességem. Egy kedves fiatal srác vagyok aki elszántan, pontosan és határozottan végzi a munkáját minden odaadással. Mindezek mellet nem tartom magam jobbnak a többi jelentkezőnél tiszteletben tartom a többi embert is. ~

Önéletrajz (Min. 5 mondat):
~ Auerilo R Mariano-nak hívnak, 1975.07.11-én San Fierro-ban születtem. Mexikói származású vagyok sajnos édesapámat nem ismertem egyedül az édesanyám nevelt fel. 4,5-ös átlaggal végeztem el a Gimnáziumot majd Főiskolai végzettséget is sikerült elérnem. Elérkezett az az idő, hogy dolgozni kell és mivel gyermekkorom óta érdekelt a vezetés ezért szeretnék a See City Taxitársasághoz csatlakozni. ~

Aláírás,Kelt (Év/hónap/nap):
~ Auerilo R Mariano 2019.06.27. ~
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.