Audi RS7 Quattro.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Riki35

Újonc
Támogató
2023. 11. 07.
59
69
Budapest
LV karakter
Ricardo.De.Lorenzo
V2 karakter
Giani.La.Scarlatti
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Ricardo D Madalitso >

Ötleted:
< Audi RS7 Quattro/2020 végsebesség emelése. >


Megjegyzés:
< Hali, véleményem szerint, jobb lenne, ha az RS7-eknek több lenne a végsebessége, mivel 297 elég kevés, főleg úgy, hogy egy RS7-ről beszélünk. Az is jó lenne, ha hamarabb gyorsúlna. Igaz, hogy jó az irányítása, de sajnos, elég lassú. De ez csak az én véleményem, ha még bárkinek lenne ötlete ezzel kapcsolatban, szivesen kiegészítem. >
 
  • Szomorú
Reactions: PENCZ

Andypapa

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 09. 04.
375
556
28
Miskolc
V4 karakter
Jayce Haggerty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
Gondolom ez a legfontosabb szempont egy RP szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: Antoon

Riki35

Újonc
Támogató
2023. 11. 07.
59
69
Budapest
LV karakter
Ricardo.De.Lorenzo
V2 karakter
Giani.La.Scarlatti
Nem, nem ez a legfontosabb, de ha már írhatok egy ötletet, miért ne irjak? Nem tetszik, akkor ne menj rá azt cső.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Ahhoz képest milyen irreális sebességekkel haladnak így is az autók a szerveren, hülyeségnek tartom. Valóban szomorú, hogy ez számodra tényleg egy olyan égető dolog volt amiért képes voltál topicot is nyitni.
Emelnéd a végsebességet 300 fölé, de ha nekicsattansz egy fának jön a szokásos "/do beveri a fejét (...)" schéma. Hagyjuk szerintem.

Nem fognak a végsebességekhez hozzányúlni.
 

Dezsi

Barangoló
2019. 06. 10.
115
134
19
V2 karakter
Tim Gojko
Helló szerintem semmi nem indokolja,hogy a szerveren megtalálható "régebbi" RS7 gyorsabb legyen és gyorsabban gyorsuljon.A az irányíthatósága bőven elég nagy előny nem kell még fokozni ezt.Ha gyorsabb autót szeretnél vegyél egy R8-at.Mellesleg az "újabb" modell a 2020-as Rs7-nek 320 a végsebessége viszont ha jól tudom az írányíthatósága rosszabb.Szerintem el lehet dönteni neked melyik szimpatikusabb semmi értelme megnövelni a sebességét.
Természetesen nem támogatom az ötleted.
 

Riki35

Újonc
Támogató
2023. 11. 07.
59
69
Budapest
LV karakter
Ricardo.De.Lorenzo
V2 karakter
Giani.La.Scarlatti
Nyugodj meg Antoonka, nem /do beveri a fejét lesz, mint neked a tegnap, mert akkor is szembe jöttél velem, látszik milyen jól tudsz vezetni, na de ne menjünk ebbe bele. Mi az, hogy irreális sebességek? Egy RS7 nem egy lada, nyugodtan mehet 300fölé. Köszi, szia.
 
  • Hűha
  • Vicces
Reactions: SziliV2 és Antoon

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Attól, mert neked személyes problémád van velem, ugyanúgy le fogom írni a véleményemet függetlenül attól mit gondolsz, és nem érdekel mennyire vagy csalódott, dühös, vagy éppen elkeseredett, mert nem vesznek fel sehova, ezzel fölényeskedéssel és a kicsinyítő jelző alkalmazásával pedig csak saját magadat írod le. :D

Mi az, hogy irreális sebességek?
Az az irreális sebesség, mikor olyan tempókkal haladnak az emberek, hogy az teljesen meghazudtolja a valóságot. 10 másodpercek alatt végsebességeket érhetünk el autókkal, valahogy mégis fontosabb az, hogy gyorsabb legyél.
Ez az irreális.
 
  • Tetszik
Reactions: Dezsi

Riki35

Újonc
Támogató
2023. 11. 07.
59
69
Budapest
LV karakter
Ricardo.De.Lorenzo
V2 karakter
Giani.La.Scarlatti
Jó, nem vagyok kiváncsi a te véleményedre, és pont nem érdekel, hogy felvesznek valahova, vagy sem. Ez nem ide tartozik. Ja, meg hogy "dühös" vagyok-e, köszönöm a kérdést, a legjobban vagyok jelenleg. Nem szeretnélek megsérteni, úgyhogy ne írogass az ötletemhez, köszi.
 
  • Vicces
  • Szomorú
Reactions: Hohesz és Dezsi

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Szerintem nem te fogod eldönteni melyik ötlethez írok. Nem ide tartozik, mégis te kezdtél el személyeskedni. Hála az égnek nem tudsz megsérteni, akármit is írhatsz.
De ettől függetlenül örülök, hogy jól érzed magad, csak nem éppen sikerül mindig ezt kifejezni.

A témához kapcsolódóan, hogy legalább az én kommentemnek legyen valami értelmes tartalma: Nem ennek kéne fő szempontnak lennie egy RP szerveren, nem tudom támogatni, felesleges és a körülményeket tekintve hülyeség lenne emelni a végsebességen.
 

Riki35

Újonc
Támogató
2023. 11. 07.
59
69
Budapest
LV karakter
Ricardo.De.Lorenzo
V2 karakter
Giani.La.Scarlatti
Oké, köszönjük a véleményedet, hello.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.