Audi RS6 handling lecserélése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gerykee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
150
41
LV karakter
Richard Palmstone
V2 karakter
Richard Palmstone
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Richard Palmstone >

Ötleted:
< Nos az lenne az ötletem, hogy az Audi RS6 handlingjét kéne teljesen újraalkotni, hisz a kocsi többségben a Rendvédelmi szervekhez 6 venom + összkerék tunginggal érkezik, ami alapvetően jó is lenne, (de) a 'kerék' venom miatt a kocsi eléggé borul, sokszor hirtelen eldobja magát a kocsi (értsd: nagy fékezéskor "s" betű lenyomásával rakja a seggét a kocsi, és az "a-d" billentyűkkel kell harcolni, hogy ne találjon el az ember valamit,/ne törje szét a kocsit. A kerék venom kivételével már jobb a helyzet, nem borul a kocsi, viszont ígyis maradnak problémái, mint például az, hogy gázadás közben kb minden patka megdobja, és gáz elvételnél is sokszor. Összegezve az lenne az ötletem, hogy egy normális handlinget készítsenek a fejlesztő urak az RS6-ra! >

Megjegyzés:
< Felesleges/értelmetlen HSZ-eket mellőzük, köszi. Köszönöm hogy elolvastad! >
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Eddig sem volt baj vele, szerintem semmi probléma a handlinggel.
Minden kocsinak megvannak az előnyei és hátrányai, annak nem látom sok értelmet, hogy ha egyáltalán nem borulna jobban menne, mint egy RS7, ami irl sem úgy van.

A szerver illegal része így is rohadtul le van és FK meetingkor még jobban le lett szorítva, ezzel mégannyi esély se lenne mondjuk elmenekülni.
Szerintem teljesen felesleges, jó így, ahogy van. Nem támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: gerykee

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Szerintem inkább ide hozzászólásba írd az ötletedet, hisz azért lett létrehozva a topic és lehet Milán jobban is figyeli :D
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

gerykee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
150
41
LV karakter
Richard Palmstone
V2 karakter
Richard Palmstone
Dupla HSZ, figyelmeztetést osztottam. -myron
S
Eddig sem volt baj vele, szerintem semmi probléma a handlinggel.
Minden kocsinak megvannak az előnyei és hátrányai, annak nem látom sok értelmet, hogy ha egyáltalán nem borulna jobban menne, mint egy RS7, ami irl sem úgy van.

A szerver illegal része így is rohadtul le van és FK meetingkor még jobban le lett szorítva, ezzel mégannyi esély se lenne mondjuk elmenekülni.
Szerintem teljesen felesleges, jó így, ahogy van. Nem támogatom
Szia! A vélemények szerintem megoszlanak, ennyi erővel lehetett volna azt is csinálni, hogy a Rendvédelem számára a kocsik rosszabb handlinget kapnak, belátva amit írtál ez tényleg jobb is lenne. Csak sokan Raptorral, P1-el, M5 F10-el és számtalan elég jó kocsikkal menekülnek, és esélyünk sincs elkapni őket, még ha egy RS7-tel is üldözzük őket. Minden esetre megírom máshová is a topicot, meglátjuk mi lesz belőle. Köszi a HSZ-t! :)
 

gerykee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
150
41
LV karakter
Richard Palmstone
V2 karakter
Richard Palmstone
Ha nem lennének OP kocsik nem lenne értelme 200x millió + -ért megvenni őket
Én ezt értem, és el is fogadom, de én nem azt szeretném, hogy egy RS6 menjen úgy mint egy F10, hanem szimplán egy normális handlinget szeretnék rá. Nem úgy értettem a handling cserét, és azért említettem csúcskat. os kocsikat, hogy úgy menjen, hanem azért, hogy ne boruljon, és ne törje meg minden patka random, és ne csúszkáljon össze-vissza.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Érdekes módon én tudom vezetni az Rs6ot anélkül, hogy össze vissza borulnék. Tény, hogy néha-néha megdobja a patka, de nem a járdán kell menni és nem lesz baj. A "nagy fékezésre" reagálva inkább nyomkodd az S-t, ne pedig teljesen nyomd le az S-t.
Láttam hozzáírtál Milán topicjához így ez a topic elég felesleges. Zárom/Helyezem.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.