Audi rs4

bandi37

Újonc
2024. 08. 18.
20
16
Komárom
V4 karakter
Richard Cain
Sziasztok az én ötletem az lenne hogy az rs4 futóműve mindig megsérül, erre szerintem az lenne a jó megoldás hogy kicsit fentebb lenne a futóműve.
 

csakegyjatekos

Zöldfülű
2021. 02. 11.
160
316
V4 karakter
Flavius Fabius
LV karakter
-
V2 karakter
-
Tényleg elég visszataszító, sok kocsinak szar a futóműve pl: Range Rover, RS4, EVO, Subaru, stb.

Én úgy értesültem hogy direkt van így, mert:
RS4 brutál gyors, jól vezethető, cserébe szar a futóműve.
BMW G20: brutál gyors, jó futómű, cserébe szarul kanyarodik, nem jó a vezethetősége.
G63: isteni futómű, jól vezethető, cserébe lassú.

Nem mondom hogy nagyon rossz dolog ez hogy így van, végülis az emberek vissza vannak fogva hogy itt ott lelassitsanak, de ez mondjuk nem feltétlenül a legjobb megoldás.

UI: ha olyan kocsit keresel ami minden téren jó, ajánlom az Alfa Romeo Giulia-t. Gyors, jól vezethető, jó futómű.
 

bandi37

Újonc
2024. 08. 18.
20
16
Komárom
V4 karakter
Richard Cain
Tényleg elég visszataszító, sok kocsinak szar a futóműve pl: Range Rover, RS4, EVO, Subaru, stb.

Én úgy értesültem hogy direkt van így, mert:
RS4 brutál gyors, jól vezethető, cserébe szar a futóműve.
BMW G20: brutál gyors, jó futómű, cserébe szarul kanyarodik, nem jó a vezethetősége.
G63: isteni futómű, jól vezethető, cserébe lassú.

Nem mondom hogy nagyon rossz dolog ez hogy így van, végülis az emberek vissza vannak fogva hogy itt ott lelassitsanak, de ez mondjuk nem feltétlenül a legjobb megoldás.

UI: ha olyan kocsit keresel ami minden téren jó, ajánlom az Alfa Romeo Giulia-t. Gyors, jól vezethető, jó futómű.
Legalább egy olyan autót tegyenek be ami legyen 100 millió de nagyon OP kocsi legyen
 

csakegyjatekos

Zöldfülű
2021. 02. 11.
160
316
V4 karakter
Flavius Fabius
LV karakter
-
V2 karakter
-
A v4-en az egyik legmeghatározóbb, hogy milyen kocsit veszel, az az hogy mennyire jó a futóműve, teljesen jogosan. A v3-ban mindenki azokat a kocsikat vette amik nem borultak fel egy kanyartol, meg nem volt papirauto. A teljesítmény meg annyira nem is volt fontos mert kb az összes venomos kocsi gyors volt. Most szerintem ezzel megvan az aranyközépút, minden kocsinak vannak erősségei és gyengeségei. Mint említettem ha tényleg minden téren jó kocsit akarsz vegyél Alfa Romeo Giulia-t, GT63s-t Raptort.
 

bandi37

Újonc
2024. 08. 18.
20
16
Komárom
V4 karakter
Richard Cain
A v4-en az egyik legmeghatározóbb, hogy milyen kocsit veszel, az az hogy mennyire jó a futóműve, teljesen jogosan. A v3-ban mindenki azokat a kocsikat vette amik nem borultak fel egy kanyartol, meg nem volt papirauto. A teljesítmény meg annyira nem is volt fontos mert kb az összes venomos kocsi bivaly gyors volt. Most szerintem ezzel megvan az aranyközépút, minden kocsinak vannak erősségei és gyengeségei.
Igaz ami igaz.
 

csakegyjatekos

Zöldfülű
2021. 02. 11.
160
316
V4 karakter
Flavius Fabius
LV karakter
-
V2 karakter
-

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
420
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Tényleg elég visszataszító, sok kocsinak szar a futóműve pl: Range Rover, RS4, EVO, Subaru, stb.

Én úgy értesültem hogy direkt van így, mert:
RS4 brutál gyors, jól vezethető, cserébe szar a futóműve.
BMW G20: brutál gyors, jó futómű, cserébe szarul kanyarodik, nem jó a vezethetősége.
G63: isteni futómű, jól vezethető, cserébe lassú.

Nem mondom hogy nagyon rossz dolog ez hogy így van, végülis az emberek vissza vannak fogva hogy itt ott lelassitsanak, de ez mondjuk nem feltétlenül a legjobb megoldás.

UI: ha olyan kocsit keresel ami minden téren jó, ajánlom az Alfa Romeo Giulia-t. Gyors, jól vezethető, jó futómű.
Nekem van EVO-m, Subarum is. Mindkettővel tudok úgy menni, hogy ne legyen semmi probléma, szimplán csak ésszel kell. Számtalanszor látom, hogy játékosok a fekvőrendőrön is 150-el áthajtanak, aztán meg csak csodálkoznak utána, hogy jajj, miért dobta meg őket. Gondoljunk már bele, hogy a valóságban hogy viselkedik egy autó. Igaziból is lelassítasz a fekvőnél. De hozok egy másik példát is, mondjuk egy RS4-et Igaziból nem használ erdőre senki, itt meg simán mennek oda is vele. Tudni kell használni megfelelően a kocsikat és akkor tök jó mindegyik. Szerintem a Subaru a legrosszabb, de megszokás után bőven elviselhető az is