Audi RS4 ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Diego De Bracco >

Ötleted:
< Az lenne az ötletem hogy a szerveren található Audi RS4 tudtommal a szerver kezdete óta jelen van. Elavultnak nem mondanám a kinézetét de az nem azt jelenti hogy nem lehetne egy kicsit újítani a kinézetén egy kicsit újabbra váltani. Egy nem olyan régebbi frissítés óta a hanldingje is megváltozott az autónak ami kissé érdekes, a fék nem a legjobb benne a kanyarokban egyszer nem akar kanyarodni, de nagyrészt túl csúszik hiába összkerekes, ezért egy handling javítás is ráférne. >


Megjegyzés:
< Itt is lenne a modell amit találtam és véleményem szerint szépen megállná a helyet az autók között, vagy esetleg a V3-on megtalálható Audi RS6 C7 modellje. mindenki véleményére kíváncsi vagyok hogy mit gondol erről az ötletről: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/134863-2015-audi-rs-6-avant/ >
 
Utoljára szerkesztve:

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
208
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
Teljes mértékben jó ötletnek tartom elférné rá egy újabb változat de lehet iknább a V3as modell kéne a matricák miatt, illetve a handlingje tényleg nem a legjobb egy ideje az is elférne rá, TÁMOGATOM.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Dagee és NoRespect

boriszV2

Írnok deák
2019. 01. 10.
646
221
V2 karakter
boris hudson
Az rs4 re igaz ráférne az újítás mint handling,mint kinézet ügyileg. De az Rs6 ra való áttérést nem támogatom! Újabb rs4 modell jobban állna rajta.
 

Suba

Globális Moderátor
Globális Moderátor
v2
2019. 01. 20.
357
624
V4 karakter
Matko Zhelev
LV karakter
Grga Destanov
V2 karakter
Dieter Breytenbach
Az RS4 alapból is egy remek külsővel van megáldva, főleg a rá elérhető variánsal, de kíváncsi vagyok milyen szintű frissítést lehetne bellőle kihozni, de ami főként megfogott ebben az ötletben az-az Audi RS6 C7-es nem is az, hogy főként az RS4 helyére behozni, de valmelyik autóra való cseréje szerintem nagyon is jó lenne, engem már régóta foglalkoztat az-az autó, én személy szerint nagyon örülnek neki. Ezért teljes mértékben TÁMOGATOM.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Teljes mértékben támogatóm, jó lenne neki már egy kis ráncfelvarrás.
 
  • Imádom
Reactions: NoRespect

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Teljes mértékben tudom támogatni ezt a jó ötletet. Ráférne az öreg Rs4re egy modcsere?
 
  • Imádom
Reactions: NoRespect

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Szerintem szép modot találtál rá , és szerintem is lehetne egy csere meg handling javítás.
 
  • Imádom
Reactions: NoRespect

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Teljes mértékben támogatóm, jó lenne neki már egy kis ráncfelvarrás. Szép módot találtál!
 
  • Imádom
Reactions: NoRespect

J3de

Barangoló
Támogató
2019. 08. 30.
121
85
24
Veszprém
www.twitch.tv
V4 karakter
Jade John
LV karakter
Jade Lean
V2 karakter
Jade Lean
Szintén támogatom az ötletet, ha ér valamit a véleményem. Eléggé elavult, ha nem is egy teljesen új autó, valami ráncfelvarrás szükséges, mint kinézetileg, mint handlingileg.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Indokolt lenne a csere, árkategóriába is megfelelő, viszonylag kevés rs4-et használnak, ha bekerülne biztosan felkapottabb jármű lenne, főleg újabb matricákkal!
 

Pongo

Írnok deák
2020. 09. 20.
671
2 547
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
Üdv!
Azt a részét támogatom az ötletnek, hogy egy teljesen új modellt kaphatna már (pl. az általad belinkelt modell - ez tökéletes lenne), mert igen régóta van a mostani, nálam is már számtalanszor megfordult ez az autó, és azóta sem jött rá semmilyen újítás.
Azt a részét pedig "nem támogatom", ahol a handlingről van szó. Lehetséges, hogy csak én nem vettem még észre, de nekem semmi bajom nincs a jelenlegi Audi RS4 handlingjével.
 
  • Tetszik
Reactions: Buba

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem is jó ötlet lenne egy kicsit felújítani az RS4-t. Támogatom!
 
T

TheRealBence

Szerintem is jó ötlet, kell az RS4 re ez az újítás Támogatom!
 

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
RS6 C7 már bent van a szerveren így elteszem a helyére a témát.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.