Audi RS2 Modell újítása/fixelése.

Ricsike101

Zöldfülű
2021. 02. 11.
159
101
Erdély
V4 karakter
Edgar Shaw
LV karakter
Edgar Winchester
Sziasztok! Volna egy pár ötletem az Audi 80 matricázása kapcsán. Nos amint bemegyünk a tuningolóba egy Audi 80-assal és rá helyezzük az alap matricát, elég sok gond van vele. Nincs teljesen kidolgozva. A 'bodykittel' járó lökhárítók bugosak, a kipufogó is, és a matricával felkerülő ködlámpák is bugosak. Szerintem ez így nem maradhat. És ezzel nem azt mondom, hogy cseréljük le a jármű modját. Tudom, elég alulértékelt autó, de az autó elég jó handlingel rendelkezik, vonóhorgos és keveset fogyaszt. Ami egy kezdőbb játékosnak teljesen megfelelő. De viszont nagyon sok tuningolási opcióval is jár amit szerintem nem csak kezdőbb játékosok használtak ki. Szerintem az volna a legjobb, visszakerülne rá a sima letisztult RS2 matrica V3-ról külön megvásárolhatóvá. Persze ezt már lehet fokozni is akár, hogy az is editelhető legyen. Az is jó volna, hogy pl az Extrák menüponton belül külön át lehessen alakítani az Audi 80-at RS2re prémiumpontért cserébe, hogy ne minden sarkon forduljon velünk szembe egy darab.
Köszönöm szépen, hogy elolvastad! Véleményed kifejtheted a leírásba.