Audi A8L újra - szavazás (1994–2002)

Szeretnétek újra a szerveren látni ezt az autót?


  • Összes szavazat
    117

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 092
Tatabánya
V4 karakter
Ricky Mariani
a8l.png

Semmi extra igazából, jól mutatna a szerveren a sok csúcskategóriás autó mellett. Hiába régebbi, attól független igényes autó.
Régebben bent volt ez az autó a szerveren, akkor is sokan szerették. Viszont az a mod mára már elavult lenne.
Ha jól tudom az Audi 80-asra lett kicserélve, én annak a helyén el tudnám képzelni újra.
Jelenleg a 80-as a leggyengébben értékelt autó a szerveren.

 
Utoljára szerkesztve:

SuitDasHun

Pötyögtető
2021. 02. 05.
409
654
V4 karakter
Grou Smith
Nem rossz járgány,de az A80 helyére nem kellene...az egy elég jó vonóhorgos auto kezdoknek. Most ezzel huzni a futot nem lenne autentikus. Inkább a 750 vagy 760 helyett képzelném el!
Ez az en meglatasom...
 
  • Tetszik
Reactions: Karcsi vagyok

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 092
Tatabánya
V4 karakter
Ricky Mariani
Nem rossz járgány,de az A80 helyére nem kellene...az egy elég jó vonóhorgos auto kezdoknek. Most ezzel huzni a futot nem lenne autentikus. Inkább a 750 vagy 760 helyett képzelném el!
Ez az en meglatasom...
Van annyi utánfutó kompatibilis autó már, hogy szerintem nem oszt-nem szoroz, ha más lenne a 80-as helyett. Mellesleg a "kezdő autó" fogalom már egy ideje nem helytálló, egy-két óra alatt össze lehet szedni egy $150.000 - $300.000 közötti összeget.
 
  • Tetszik
Reactions: Benz és Körte

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 092
Tatabánya
V4 karakter
Ricky Mariani
Részben igazad van, egyébként valami másik igényes terepjáró is lehetne a szerveren a drága G63 mellett. Viszont egy Vitarával vagy egy Dacia Dusterrel átesnénk a ló túloldalára, legalábbis véleményem szerint. Mit menne, ha Turbo_Tivadar megjelenne a Vitarával, mi? :ROFLMAO:
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Kojo és Márk44

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
914
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Hali! Általában okkal kerül ki egy kocsi a szerverről. Nekem nagyon ikonikus maradt az A8L de ha már kocsi mod váltás akkor én nem bánom ha valami újat látunk.

Egyébként pedig egy kocsi megítélését mindig az ára fogja meghatározni, ha a boltban olcsó akkor mindegy milyen autó alulértékelt lesz. Az E500 szép is volt, jól is ment mégis egy olcsó verda volt. Ha az A8L lesz a 80-as helyett ugyanilyen áron akkor pontosan ugyanolyan lesz a megítélése (ahogyan volt régen is)
 
  • Tetszik
Reactions: Az atya

MUNKAS

been through alot
2019. 01. 09.
1 271
6 555
www.youtube.com
V4 karakter
trenton graves
LV karakter
clyde burks
Szerintem simán elférne a 80-as helyére, főleg, hogy most tiszta buggos az a kocsi, valószinűleg ezért is ennyire alulértékelt az autó.
 
  • Tetszik
Reactions: PENCZ és sajtos