Audi A4/S4 B5

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Suha

Barangoló
2021. 10. 03.
76
185
V4 karakter
Kilián Tibor
LV karakter
Khalfani Suhailah
Sziasztok!
Biztos sokan ismeritek, és bizonyára szeretitek is ezt a modellt (Audi A4 B5).
Ez az egyik (talán) legelterjedtebb 4-es Audi, szerintem irl is egy szép autó és jól mutatna véleményem szerint a szerveren is.
Találtam is tök véletlen nemrég egy egész szép modot rá, erről szeretném kikérni a véleményeteket.
Link: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/63052-2000-audi-a4-stock/
Pluszba találtam még egy S4 verziót is ugyanezzel a moddal.
Link: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/63036-2000-audi-s4-stock/
Nem tudom, hogy megoldható-e, de jó lenne, ha a sima A4-ből bodykit felszerelésével S4-et lehetne csinálni.
Hogy minek a helyére jöhetne, azt nem tudom pontosan. Akár A3, vagy Seat Leon helyére. A lényeg, hogy valami olyanra legyen berakva, amit nem használnak az emberek. Várom a véleményeteket hozzászólás formájában.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
503
5 519
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
Volt már kb full ugyan ez az Audi bent a szerveren még jó régen. Szerintem már nem fognak visszanyúlni ahhoz amit egyszer lecseréltek. (Bár a Seat Leon - Lexus - Seat Leon mesélhetne.)
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 013
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Szia!
Ebből az évjáratból az A8 már futott a szerveren (A8 L néven) és hát finom szólva annak sem volt nagy sikere. Jól mutatja, hogy le is lett cserélve.

Személy szerint én mindig úgy vagyok vele, hogy ha már bekerül egy autó akkor az legyen valamelyik újabb modell.

A modellel nincs bajom, a shadow line kifejezetten tetszik is, de sajnos előre lehet tudni mi lenne ennek az autónak a sorsa. 2. út már a bontóba vezet
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Suha

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 108
6 045
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.