Audell Llyod

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Madde05

Újonc
2019. 01. 13.
3
0
LV karakter
Audell Llyod
Untitled-3.png

Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Lloyd​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Audell​
A.4 Születési idő: 05/01/1995​
A.5 Nem: Férfi / Nő​

Elérhetőségek:
A.6 Tartózkodási hely: Las Venturas Jefferson Motel.​
A.7 Telefonszám: 38761134035​
A.8 E-mail cím: a.lloyd@seegame.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: -​
Pozíció: -​
Feladatai:​
Alkalmazás ideje: HH/NN/ÉÉÉÉ — HH/NN/ÉÉÉÉ​
Kilépés indoka: -​

Cég/Ügynökség neve:​
Pozíció: -​
Feladatai: -​
Alkalmazás ideje: HH/NN/ÉÉÉÉ — HH/NN/ÉÉÉÉ​
Kilépés indoka: -​

Jelölje be a magára illő állításokat.
[—] Bármely eddigi állásból való elbocsátás, vagy felmondás elbocsátás elkerülése végett.​
[—] Fegyelem hiánya, nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli folyamatvégzés.​
[—] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[—] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást.
[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[x] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[x] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: University of Amsterdam​
A látogatás intervalluma: 09/01/2014 — 05/05/2018​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[x] Igen​
[—] Nem​

B.2 Be volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[x] Igen​
[—] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[x] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást.
[x] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi.
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[x] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
A Las Venturasi Newspaper-nél olvastam, erről.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
-​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Német, orosz.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem tetoválásokkal.​
C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? (THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium, stb.)
Nem.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő illetve elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 14.​
D.2 Neved/beceneved: János/Janika​
D.3 Mesélj magadról pár mondatban: Jánosnak hívnak, Szabolcsban egy kis faluban, élek a szüleimmel. Szabadidőmben nagyrészt edzésen vagyok, vagy játszok a gépen a haverokkal. Naponta 4-5 órát szoktam gépen játszani, abból a fele időt LV-n szoktam tölteni. Vicces, alkalmazkodó srác vagyok, legalább is én ezt gondolom. 2015 nyara óta kezdtem el játszani RolePlay szervereken, elsőnek más szerveren, de azt már meg is bántam. Szóval átjöttem ide körübelül 2 hónapja, a játékban 5000percem van azthiszem.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 2015.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2 hónapja.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként?: Ugyan olyan, maradnék annyira sok nem változna. Tisztelettudó, becsületes. Elvégzem azt a munkát amit kiadnak nekem. Maximálisan ott vagyok észben, fizikaliag ahol éppen kell.​
D.6 Miért szeretnél az LVMPD-hez csatlakozni?: Mindig is tetszett a PD rp.​
D.7 Voltál már valaha Amerikán alapuló rendvédelmi szervezet része?: Nem, még nem voltam.​

D.8 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):​
D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):​
Még nem volt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.