Attila Mister Jelentkezése Fix and Drive-be[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ati

Újonc
2019. 04. 16.
21
14
Csongrád, Szeged
V2 karakter
Andreas Wiedeman
  • [/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



    FIX AND DRIVE SERVICE

    JELENTKEZÉSI LAP




    [ O ][ O ][ C ]



    Beceneved, amin szólíthatunk:

    ~ Ati ~



    Életkorod:

    ~ 15 ~



    A játékon belüli szinted:

    ~ 28 ~



    Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

    ~ https://imgur.com/UCOJsn2 ~



    Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

    ~ Rendelkezem és Mindennap használom. ~



    Rendelkezel mikrofonnal?

    ~ Igen Rendelkezem ~



    Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

    ~ 9.ósztályos vagyok Auto Szerelő mechatronikát tanulok. Szeretek segíteni mássokon ha valakinek kell valami annak segítek. Nem szeretem ha valaki ki használ és beszól ~





    [ I ][ C ]



    Teljes neve:

    ~ Attila Mister ~



    Anyja, apja neve:

    ~ Beata Mister, Zola Mister ~



    Elérhetősége (email, telefonszám):

    ~ Attila98.Mister@gmail.com Tel: 0246789~



    Büntetlen előítéletű?

    ~ Igen ~



    Személyi igazolványáról egy kép:

    ~ https://imgur.com/ISXRTru ~



    Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

    ~ Nincs Sajnos ~



    Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

    ~ Ha nincs csapatmunka akkor az egész csapat össze fog omlani mert egy csapat mindig egy csapatban dolgozik. A csapat mindig segít egymáson és ha egyedül lenne valaki akkor nagyon lassú lenne egyedül ha csapat van akkor nagyon gyorsan készen lesznek és a csapat mindig oda figyel mindenre. ~



    Gyakran jár műhelyünkbe?

    ~ Igen mindig oda visszem a kocsimat szereltetni ~



    Csatolja be önéletrajzát:

    ~ 2001.04.02 én születtem Los Santos-ban és itt is végeztem el az Általános Iskolámat. 2016 ben átköltöztem Las Venturas ba ahol elvégeztem Középiskolámat ahol Le érettségiztem Auto mechatronikai Technikából majd az Egyetemen tovább fejlesztettem a tudásom a Auto Szerelői tudásom. Aztán le Diplomáztam végleg Auto Szerelői technikából. Most a Fix & Drive Csapatá-hozz szeretnék tartozni. Jelenleg San Fierro ban lakoml a Barátnőmel és 19 éves vagyok. ~




    Aláírás:

    Attila Mister

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.