Attila Adminisztrátori jelentkezése.

Williem John

Újonc
2020. 09. 16.
5
0
V4 karakter
Williem Carlos
V2 karakter
Williem John
Bevezető:
Attila vagyok, Erdélyben élek, egy kis faluban , egy autóktól kissé mentesebb övezetben. Ez egy nyugodt, csendes környék, kertes házakkal tele építve. Jövő évemet Erdész szakon fogom töltöteni. Szabad időmben általában gépezni, illetve sportolni szoktam, de a legnagyobb hangsúlyt a Roleplayre fektetem. Játékok terén nem vagyok valami nagy gamer, hisz nem veszek meg minden újonnan kijött játékot, de néha, szoktam játszani a CSGO-val is, ha úgy adódik kedvem. Az MTA-t körülbelül 4-5 éve töltöttem le több barátom biztatására, majd elkezdtem feljárni különböző RP szerverekre, és nekiálltam az általános RolePlay szabályok tanulásának is.Majd áttmentem Fivemre es ott is szereztem pár RP illetve Admin tapasztalatot.

Napi átlagos aktivitás:
Naponta átlagban 6-7 órát tudok aktív lenni a szerveren, mivel a napom délelőtti részét még az iskolában töltöm(Nyar után), de szerintem így is nevezthető az aktivitásom kiemelkedőnek.

Miért téged válasszunk?
Leginkább azzal tudnék érvelni, a kérdés mellett, hogy már többször is voltam más szervereken Adminisztrátor, illetve kisebb FiveM szerveren is voltam Adminisztrátor. Rendelkezem rengeteg Rp tapasztattal. Az aktivitásom a szerveren elég jó, illetve a koromhoz képest érettebbnek tartom magam. Amit el szeretnék érni, azt általában el is értem. A kommunikációs készségem rendkívül jó, ami úgy gondolom nem árt egy ilyen szerepkör betöltéséhez.

Adminisztrátori tapasztalatok:
Pár évet töltöttem Fivem szervereken is ahol már szerezhetem tapasztalatokat mind Admin/Seged.

Mi a főbb oka a jelentkezésednek:
A legfőbb oka, hogy itt is kipróbáljam magam Adminisztrátor ként. Mindig is segítőkész és rendes voltam más emberekkel, remélem ezt a jövőben az itteni Vezetőségi csapatnak is betudom bizonyítani.

Mi a csapatmunkához való hozzáállásod?
Már elég sok frakciót jártam meg és vezettem is, számos más Rp szerveren, ami szerintem bizonyítja is azt, hogy jól állok a csapathoz. Amit szeretek egy csapatban, hogy összetartó tud lenni és ha szükséges akkor segítenek a másik csapattársuknak. Csapatmunka nélkül egyetlen frakció sem tud olyan teljesítményt nyújtani, mint együttes erővel csapatban dolgozva, véleményem szerint. Mindig nagy szerepet játszik a csapatmunka, ahol úgy éreztem, hogy nincs meg a megfelelő csapatmunka sosem tudtam megmaradni túlságosan sokáig, szerintem érthető okok miatt. Részletekben így tudnám leírni a csapatmunkához való hozzáállásomat.

Véleményem szerint a következő sorokban leírt dolgok igazak rám:

Erősségeim közé tudnám sorolni:

-Jó kommunikációs készség.
-Csapatmunka megtartása.
-Szeretem a maximális teljesítmény nyújtatni mindenhol.
-Határozott vagyok és magabiztos.
-Türelmes vagyok.


Gyengeségeim közé tudnám sorolni:
-Túlságosan kiakarok maxolni egy egy dolgot.
-Kíváncsi vagyok sok mindenre, ez néha rossz dolgokhoz vezet.
-Sok mindent túlgondolok egy kicsit.
-Sosem hagytam magam, egy adott szituációban mindig nyerni szeretek. (Viszont, elismerem ha nincs igazam.)


Mi motivált a jelentkezés megírásában?
Azt szeretném, hogy legyen nekem ez egy kihívás, hogy felelősséget kelljen vállnom a vezetőség felé, illetve több emberért a közösségben. Véleményem szerint, ha megvan az együttműködés, akkor akadálymentesen lehet végezni a munkát. Szeretem az adminisztratív feladatokat és akkor vagyok igazán motivált, ha emberekkel foglalkozhatok. Mindig fontosnak éreztem, hogy más tagokat segítsek előre a játékuk során és a lehető legjobb segítségnyújtást kapják meg. Ez volt az oka annak, hogy megírjam ezt a jelentkezést és adjak valamit az embereknek. Nem voltam még nagy szerveren admin, viszont más kisebb szerveren már volt szerencsém adminisztrátorként tevékenykedni. Én úgy gondolom, hogy jól végeztem a munkámat, mindent beleadtam, hogy látszódjon és gyümölcsöt hozzon, amiért dolgoztam akkor. Rendkívüli módon megkedveltem még a régebbi időkből e fajta feladat és poszt betöltését, mivel egy új, rugalmas és izgalmas érzést nyújtott nekem és eddig számomra egy ismeretlen környezetben végezhettem a feladataimat. Nagy örömet nyújt nekem, ha tudok sok emberen segíteni, amit ennek a posztnak a betöltésével tudnám végezni a leghatékonyabban!..

Egyéb megjegyzés:
Köszönöm, hogy időt szántál rá és elolvastad a lapot.

UCP: