Atsutane Ishigami SGH jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szilikeh

Barangoló
Támogató
2019. 04. 17.
130
62
Balatonlelle
V4 karakter
-:(-
LV karakter
Oliver Laurence
V2 karakter
Oliver R Lavery
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Szilárd a becsületes nevem,Somogy megyei lakos vagyok,barátságos és figyelmes,Épület és Szerkezetlakatosi szakmát tanulok egy Szakgimibe,amit persze valamilyen szinten meg is bántam de nem ide tartozik! V3 volt a legelső szerver ahol elkezdtem játszani és SGH-ként eltöltöttem szintén pár hónapot,pár gond végett illetve lagg miatt abbahagytam a karrieremet,V2-re átnéztem,Sokkal jobban vonz az MTA mint más játékok,szivesen beszélgetek emberekkel tsen érdeklődési körömet próbálom fejleszteni minden területen,18 életkorom töltöm lassan.

Mióta játszol a szerveren?

Regisztrálásom ideje: 2020-04-03 11:40:37 kisebb/nagyobb kihagyásokkal visszajöttem.

Eddigi elért dolgok:

V2:NAV Zászlós merkúr alparancsnok,TEK zászlós SPSU,NNI törzsőrmester nyomozó,Sok barát,RP szituációk 30k+ játszott perc

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Azért szeretnék a csapat tagja lenni hogy én is segítséget nyújtsak a kezdő/tanuló játékosoknak v2-n. Az adminok munkáját megkönnyebbíteni hogy a sima kérdéses PM-eket hanyagolják a játékosok és inkább forduljanak hozzám ,mint sima játékos néha-néha jöttek hozzám segítséget kérni új játékosok,úgyérzem V3 sgh voltam akkor talán itt is sikerülni fog és segíthetek játékosokon és az adminoknak illetve szeretnék egy jó csapat tagja lenni!

Miért téged válasszunk?

Ideiglenes adminsegédként is próbáltam a tőlem telhető legjobbat nyújtani,V3-as SGH időtöltésem (szerintem nem számít bele) miatt rendelkezek egy kevés tapasztalattal hogy mi a dolga egy SGH-nak,Gyorsan tanulok és szeretem a társaságot illetve segíteni az embereken!

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A Karantén ideje alatt heti 2-4 ezer perc között mozogtam,feltehetőleg 19.-én újraindul minden ami miatt feltehetőleg 2-3 ezer perc lesz amit eltudok tölteni a gép elött suli időben.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap 5 illetve 8 óra között Hétvégén akár 10-11 órát kis szünetekkel (reconnect idő alatt)

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Mint SGH,sajnos nem tudok segíteni neki mivel nem adminisztrátor pozíciót töltök be,ha jobban kifejtené hogy miért is kell neki a autójavítás akkor egy elérhető adminisztrátornak szólnék as-en hogy esetleg tudná e intézni,viszont ők sem kötelesek fixelni kocsikat persze akkor sem ha kérné a játékos azért mert összebuggolt az autója.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Los Santosban illetve San Fierroban megtalálható egy-egy szerelőtelep Csavarkulccsal jelőlve (F11 gomb lenyomásával előhozható a térkép) A telepeknek három sávjuk van A normális illetve a gyors sáv és a kijárat. Gyors sáv:700.000 Forint a szereltetés mivel téged fognak legelőször beengedni ezért elsőbséget nyersz és nem kell várnod míg az elötted lévőt megszerelik,Normál sáv:Várnod kell míg a gyorsávosokat és az elötted lévőt megszerelik,viszont itt "olcsóbban" szerelnek meg,érdemes elolvasni a nyitvatartást mindkettő szerelőtelepnél,ha a kocsid rossz állapotban van és pont zárva vannak akkor duplaár van és drágább lesz a normálsáv,motorfüstölés:ha sötét a füst akkor szintén drágább.
Vontatás:mindkettő szerelőtelep vontat,viszont erre is vonatkozik a duplaár,F11 a térkép be van osztva az árazással vegyük figyelembe a fixet példának:topic: https://forum.see-game.com/threads/vontatas-arlistaja-2021.198406/) mindkettő szerelőtelepnek más-más árlístája van.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza:Iratai kiváltása (személyi,és a jogosítvány ADR vizsga Bezinszállító és kamionsofőr munkához) Munka felvétele:munkák közül választhatnak a személyek Benzinszállító illetve kamionsofőr munkához (elején leírtam) szükséges mivel IC következményei lesznek annak ha ezek nélkül csinálja a munkát
Autókereskedés:F11-en egy kocsi ikonnal jelölve,ezen a helyen tud járművekhez jutni
Piac:F11-en egy kis bódéhoz hasonló ikonnal jelezve klubb mellett ezen a helyszínen tud különöböző magokhoz jutni a farmokhoz amivel vagyonát tudja növelni.


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

as chaten megkérdezném a társaim hogy esetleg ráérnek-e vagy sem,ha sajnos nincs senki aki megtudná oldani a betanítást akkor az RP-t arra az időre míg betanítás folyik addig megkérem a személyeket hogy várjanak meg,esetleg akkor jönnek vissza amikor végeztem a betanítással addig tudnak IC mást csinálni mint várni rám.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

AS chatre beküldöm a kimásolt NONRP-S hírdetést amit az elérhető adminisztátorok meglátnak majd egy admin kiosztja neki a szankciót,esetleg figyelmeztető kicket oszt.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Sajnos igen voltam,TEK kulcsok és tuneradio 0 mivel átjelentkezési lapomat megírtam NNI-be, a gépem felmondta a szolgálatot,leadereket értesítettem hogy lehetséges jövőhéten még nem lesz gépem! https://imgur.com/a/QlTJRwy

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem,nem voltam bannolva https://imgur.com/a/QlTJRwy
 
Utoljára szerkesztve:

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
22
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev
Szia szia nos átolvastam a lapod, látom hogy időt fektetél a lap megirásába illetve hogy lényegretőrően kifejtettél mindent én személy szerint támogatom várlak a csapatba!
 
  • Imádom
Reactions: Szilikeh

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Ígéretes lap lett, nem apróztad el a dolgot! :D
Remélem hogy bekerülsz!
Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Szilikeh

Laliatya

Újonc
Támogató
2020. 12. 21.
45
32
20
Komló
V2 karakter
Yamaguchi Ichita
Szia, nem ismerlek régóta. Viszont elolvastam a lapodat. Nagyon szépen kitöltötted, és foglalkoztál vele. Mellette komoly vagy és érett, nem szoktad elhülyéskedni a dolgokat. Remélem megkapod a lehetőséget! Sok sikert kívánok! Támogatom!
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.