ATM rablás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

imriszke

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 05. 19.
251
268
Szeged
V4 karakter
Max Ejnar
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Dallas Colt >

Ötleted:
< Az ATM rablás szabályzat módosítása hogy egy frakció/szervezet naponta csak 3 ATM rablás legyen engedélyezett. ATM rablás cooldown. Ha egy ATM-et kirabolnak akkor 30 percet kelljen várni egy másik ATM megkezdéséhez. >


Megjegyzés:
< >
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Ha van akció, az a baj, ha nincs akció az a baj. Ha az a probléma, hogy állandóan meghal a rendvédelem egy jelentős része az akciókon, akkor meg kell tanulni előbb vagy utóbb ezzel együtt élni (szándékosan nem a "vesztes-nyertes" kifejezést használom, hiszen egy RP szerveren nem kellene olyanról beszélni, hogy valaki veszít, vagy nyer egy RP szituáción) ha ez nem megy, akkor sajnálom de rossz oldalt választottál.
Szerintem tök jó, hogy kevés játékos mellett is pörögnek a lövések - legalább van dolgunk, vannak riasztások, küldések, akciók.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia! Miért is lenne ez jó? Ha nincs akció csinálva akkor az a baj, ha van akkor meg az, hogy túl sok van. Ez a korlátozás nem kell ide...
 
  • Tetszik
Reactions: Xike

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Nem egy leader meetingen hangzott el az, hogy kinek mi lenne a leginkább ideális limit és ebbe minden rendvédelmi illetve illegális frakció vezetősége beleegyezését adta.
Konkrétan nem tudod megindokolni ezen szabálypont megváltoztatását így hasraütéses alapon nem tudják elfogadni az ötleted sem.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szép is lenne, ha az a három ATM megfúrása 90 percet venne igénybe minimum.

Szerintem tök jó, hogy kevés játékos mellett is pörögnek a lövések - legalább van dolgunk, vannak riasztások, küldések, akciók.
Lehetne valami tágabb paletta és nem csak lövések, és akkor nem unná senki szerintem, ez viszont a legális és az illegális frakciók kezdeményezésétől egyaránt függ. Lehet egyedit alkotni, csak akarni kell.

Engem amúgy nem zavarnak az ATM-ek, nem szoktam lövöldékre járni, aki meg igen az járjon, csak gondoltam kifejtem akkor már, hogy én mit látnék szívesebben.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Lehetne valami tágabb paletta és nem csak lövések, és akkor nem unná senki szerintem, ez viszont a legális és az illegális frakciók kezdeményezésétől egyaránt függ.
Nézd, itt írtam mást is, nem csak a lövést:
legalább van dolgunk, vannak riasztások, küldések, akciók.
De hát kinek mi.
 

forog a fold

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
341
710
LV karakter
cristiano ronaldo
V2 karakter
conor mcgregor
Ha olyan sokat lövöldözik egy frakció akkor úgy is seggbe nyomják a vezetőket. Egyébként ennyi játékosnál meg nem mindig van elegendő rendvédelmis, szóval nem mindig lehet flexelni. Meg szerintem egy jó pár illegál által nyert ATM után kilép néhány rendőr és akkor nem lehet tovább nyomatni. A pontos ATM számot még tesztelni kell a fiúkkal, hogy mennyi után lépnek ki a rendőr játékosok.
 

flaash

Lelkes fórumhasználó
2022. 12. 27.
400
1 215
24
V4 karakter
Yuan Zheng 🇨🇳
LV karakter
Duke Jefferson 🇺🇸
V2 karakter
Kimura Nagama 🇯🇵
Minden lényeges dolgot leírtak a srácok, nem támogatom az ilyen ötleteket, szinte kiszámíthatatlan az hogy melyik frakció mikor megy fúrni vagy boltot rabolni, van olyan nap mikor csak kint vagyunk a placcon és rpzünk és eltelik egy nap hogy nem történik atm fúrás, ez csak olaj a tűzre.
Ilyen játékos számnál inkább örüljünk hogy vannak akciók.
 
Utoljára szerkesztve:

IamR1ckk

Barangoló
Támogató
2020. 12. 20.
115
118
V2 karakter
Bianca El Mirador
Szia, nem hinném hogy napi 3nál lenne több ATM rablás, egyrészt nincs ennyi illegálos, másrészt nem mindenkinek van rá kapacitás.
Aki nagyon akciózni akar nem fog 10 ATM-et rabolni és végig darálni a fél várost, inkább el mennek bank/aranybank ha nagy akciót akarnak.
Nem tudom támogatni, köszönöm ha elolvastad.
 

forog a fold

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
341
710
LV karakter
cristiano ronaldo
V2 karakter
conor mcgregor
Mert milyen a színvonal a Balázs? Az én barátaim beleértve @duplauzi -t is magas színvonalon tolják ezt a játékot. Nyilván ha egy ötlet alaptalan, értelmetlen akkor egy ilyen választ fognak rá adni.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Mert milyen a színvonal a Balázs? Az én barátaim beleértve @duplauzi -t is magas színvonalon tolják ezt a játékot. Nyilván ha egy ötlet alaptalan, értelmetlen akkor egy ilyen választ fognak rá adni.
valamin muszaj megsertodni es egy kb kozvelemeny alapjan eldontott teman ragodni, szerintem zarhato lenne mar boven, sok az azonos velemeny, hogy felesleges erre is szabaly. tenyleg, aki nem akar meghalni ne menjen ki es nem lesz siras 😘
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Mielőtt még kiborulna a bili, előtte szólok, hogy nem is érdemes nekifogni ennek a beefelgetésnek, mert csúnya véget vetünk neki.
Innentől kérném, hogy csak a témával kapcsolatos dolgok jelenjenek meg a további hozzászólásokban, ha ez nem megy, ne is írjon senki semmit.

edit.: @Balage26 kérésére zárom.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.