ATM rablás "RK"

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aloevera

ngz
2019. 04. 22.
615
3 843
Budapest
V4 karakter
Kyle Hoover
LV karakter
Ramon Hurley
Hello!

A mai nap (2023.08.03) több frakció társam is adminjailbe került RK miatt. Az eset az volt, hogy a frakció társaim kimentek egy ATM rablás után gyárhoz, ahol lelőtték őket. Később ugyan az a csapat megfúrt egy ATM-et, ismét kimentek és ebből volt a gond.

Szerintem erre jó megoldás lenne, ha egy adott idő elteltével (például 20 perc) az illegál újabb ATM-et fúr, arra már ki lehessen menni. Teljesen más szituáció, és más RP.

Hozzászólásban várom a véleményeket. Ezzel a topiccal nem az a célom, hogy összeugrasszam a két oldalt.
Köszönöm, hogy elolvastad!
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
444
5 224
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
teljesen fer lenne, lejár a 15 perc halálidő, elmentek redutyzni és már mehettek is a kövire, csodálatos lenne.. ennyi erővel beleírhatnátok az ötletbe hogy rendvédelemnek ne legyen rk szabálypont

nem is értem hogy jönnek nektek ilyen ötletek azért mert kaptatok egy jogos pkt
 

bm29

Barangoló
2020. 05. 21.
128
798
V4 karakter
kjell björklund
LV karakter
nemeth tamas
V2 karakter
skonc david
sokkal ferebb h egy atmnél kilőttök mindenkit aztán végigfúrhatjátok az egész mapot a rendvédelemnek meg vigyázzban kell állni és végignézni. a drogot meg nyilván szipákoljátok közbe, ha esetleg valaki új menne oda, ha már a reduty szóba került.
 

KoczKa91

Barangoló
2019. 05. 16.
83
56
Nyíregyháza
V4 karakter
Nina Friedhofen
LV karakter
Sira Yael
Hi. Nem voltam ott az említett akción, viszont tény, hogy ha meghalsz gyárnál, majd kis idő múlva fúrnak egy ATM-et, nem tudhatod biztosra, hogy ugyanazok fúrták -e és ugyan az az RP, vagy pedig teljesen más. Értelemszerűen ha ugyanaz nem megyek oda, de ha más, miért maradjak ki? Ha nem ezzel az idős dologgal, de valami megoldást lehetne rá találni, gondolom ő is csak feldobott egy ötletet. De ha ennél maradunk, akkor már nem 20 perc, hanem szerintem inkább fél óra, abban bőven benne van, hogy az illegál lerendezi az egyik atm-et és megy a másikra. Lehet nem így van, de így gondolom.
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Helló.
Úgy írom e kommentet mint volt illegálos aki soha nem ATM-ezett (csak simán rosszul jött ki időben, nem nem akartam)
Szerintem erre a megoldás talán az lehetne, hogy:
- Egy ember/frakció nem vehet részt két ATM fúráson 24 órán belül
- Ha valaki több ATM-et fúr, az első fúrástól számítva tíz (csak mondtam egy számot) percen belül kell megfúrni az összeset, ellenkező esetben a fentebb említett szabályt szegné meg.
Így nem kell sokat gondolkodni hogy fél órával később vajon ugyanaz a csapat fúrja az ATM-et.
(Annak semmi, de semmi értelme nincs hogy másik atm másik rp)
Köszi ha elolvastad.
 

xabea

Barangoló
2019. 04. 14.
88
774
19
Debrecen
V4 karakter
Tac Frums
Látszik hogy a mérges honvéd elfunolja az egészet exadmin létére... Kapott egy jogos PK-t, azért mert hibázott és most itt veri ki a hisztit.

Nem is értem mit vártok el a topictól. Azt, hogy megkérdezzem, hogy akkor én, ha már van nálam három kevlár akkor cserlégessem bent bankban, gyárban, utcán, kocsiban lényeg, hogy RP-ben, miután már azt is letúrtátok a rampage után? Vagy esetleg engedélyeztetni is szeretnéd, hogy PP-zzek magamnak lőszert lövöldözés közben, ha kifogyna, vagy a két ATM közti úton? Fixkártya, csokitojás, sorolhatnám még mi minden van. Remélem azt is beleírod a topicba, hogy aki éled illegálos az is visszamehet, hisz csak súlyosan megsérült. Priusza marad, mivel miért ne maradna egy halottnak. Névváltás sem segít az emberen, hiszen karakter ID-re meg az egész bombasztika, aztán a rendőr meg kérdés nélkül igazoltat mikor meglátja, hogy harminc priusza van az embernek, amiből huszonkilencszer meghalt és egyszer kapták el. (Egyszer csak sikerül az elkapás.)
Azt majdnem kihagytam, hogy amint respawnolnak a KILŐTT kamerákat forgatja egy alacsony rendfokozatú koma, akit csak arra hasznosítotok (sajnos), hogy oda beállítjátok őket, aztán lesi, hogy ki hol van és ki kicsoda és kinek milyen autója, interiorja, farmja, horgászengedélye hova szól, satöbbi...

Hogyan akarod megoldani ezt, hogy fair legyen? Kíváncsian várom a normális, vagy mondhatnám úgy is, hogy RACIONÁLIS ötleteiteket. Vagytok elegen, valamit csak ki tudtok találni.
 

xabea

Barangoló
2019. 04. 14.
88
774
19
Debrecen
V4 karakter
Tac Frums
- Ha valaki több ATM-et fúr, az első fúrástól számítva tíz (csak mondtam egy számot) percen belül kell megfúrni az összeset, ellenkező esetben a fentebb említett szabályt szegné meg.
Mikor szeretnéd, hogy kinyissam a kazikat? Kocsiban nem lehet, garázsba meg jön a locsolóverda húsvétot ünnepelni.
1. Speedrunolni senki se fog, főleg, hogy nem minden ATM van közvetlen a gyárak közelében.
2. Ha ki is nyitjuk gyorsan, három év mire behatolnak (alsóhangon), ergo nem tudjuk vágni a következőt. - Ebből fakad a kérdés, hogy akkor miért nem megyünk ki???? ---> Azért, mert ha kimész akkor PowerGaming-et követsz el. (Kérdezd meg @Paper-t erről)
 

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
453
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
Amíg az illegál kilő minden rendvédelmet egy gyárnál, az lőszerbe, kevlárba, drogba, életekbe és nem kevés pénzébe kerül az embereknek, és még így sem garantált a siker, hisz sokszoros túlerővel kell szembenézniük. Ezzel ellentétben a rendvédelem éled, "kivonás a kórházhoz" és már megy is a reduty, teljesen ingyen lvl 3-5 armor, 200-300 lőszer, PPs fegyverek (vagy legalábbis M4/MP-5), és abszolút számbeli fölény.

Ha az illegálnak ilyen esélyek mellett sikerül végeznie minden rendvédelemmel, akkor miért kelljen mégegyszer ugyanazzal a hullámmal megküzdenie, amit már egyszer leküzdött, nem kevés pénz árán?

Az eset amiről szó van és ami miatt a topic született, ugyan az alatt az RP alatt történt minden, követett minket a TEK chopper, egész végig SF-be, végig Montgomery-n keresztül egész palóig, szóval senki nem mondhatja hogy másik RP lett volna.
 

Paper

besten.
2020. 01. 24.
381
938
Vienna
V4 karakter
Liam.Friedhofen
Elég gyors topic lezárás lesz ebből na mindegy nem is mondom tovább. Ezen kívül a locsoló nyuszit eléggé gyorsan lehet counterelni szóval nem tudom miről dumalsz. Nem gyakran szoktam drogozni mert ppbe kerül és amint bekerülök az intibe egy ügyes illegálos fejbe tud lőni egy lövésbe mivel nincs rampagem és a ,,TANK" se véd meg mert nincs extra pajzsom szóval nem tudom honnan jött ez neked xabea
 
  • Vicces
Reactions: azadrake és Csody

xabea

Barangoló
2019. 04. 14.
88
774
19
Debrecen
V4 karakter
Tac Frums
egy atmnél kilőttök mindenkit aztán végigfúrhatjátok az egész mapot a rendvédelemnek meg vigyázzban kell állni és végignézni. a drogot meg nyilván szipákoljátok közbe
Le vagytok szerepezve akkor valami jutalmat csak megérdemlünk cserébe, ha már nem lehet semmi más scriptből normálisan pénzt szedni, pl seenion, bank (script okán nem lehet se PSZ-ezve, se halkan).


valami megoldást lehetne rá találni
Mikor megvágja valaki az ATM-et, akkor kiírja mellette kis (())-ben, hogy melyik frakció. Ezáltal ki lehetne szűrni nagyon könnyen. Logikusan le lehet vonni a következtetést, hogy ugyanaz az RP és csapat, azután hogy nem rádiózza le SENKI sürgősségire, hogy úristen lehoztam a gyárat, értsd: ATM fúrók likvidálva. - Gyár megtisztítva. Bla, bla, bla.. Tudjátok jól mind.

Egyedül @KoczKa91 hszében véltem értelmet felfedezni eddig felőletek.
 

Paper

besten.
2020. 01. 24.
381
938
Vienna
V4 karakter
Liam.Friedhofen
Lehetséges vak vagyok, de nekem miért nem írja ki melyik frakcio furkál? [2023-08-03 13:50:11] [Output] : [SeeMTA - ATM]: Figyelem! Egy ATM üzemképtelen. (Ocean Flats)
Illetve ha megdöglök, 15 perc eltelik szerinted nem pörög el minden baromsággal saját frakción belül?
 

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
453
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
Lehetséges vak vagyok, de nekem miért nem írja ki melyik frakcio furkál? [2023-08-03 13:50:11] [Output] : [SeeMTA - ATM]: Figyelem! Egy ATM üzemképtelen. (Ocean Flats)
Illetve ha megdöglök, 15 perc eltelik szerinted nem pörög el minden baromsággal saját frakción belül?
Ez a része még érthető is, ha tényleg így van és nem írja ki akkor erre kéne egy megoldás, hogy ti is lássátok hogy mi a helyzet, de ez akkor sem fair semmilyen szempontból, hogy 2x kell lelőjjük a 30-50 rendvédelmist, de esetenként lehet mégtöbbet, úgy hogy mint ahogy fentebb leírtam nekik ingyen lvl3-5 armor, PP-s fegyverek (AR, M110, stb), és miegymás van.

e.: nekünk pedig minden egyes töltényért fizetnünk kell, a drogról és armorról nem is beszélve.
 

xabea

Barangoló
2019. 04. 14.
88
774
19
Debrecen
V4 karakter
Tac Frums
a locsoló nyuszit eléggé gyorsan lehet counterelni
Akkor minek nyomulsz azzal RK-zni, ha annyira szar? Magad ellen beszélsz.

nincs extra pajzsom
Te tényleg ennyire nem látod át mi folyik a szerveren? Még azt sem, hogy script ügyileg mennyire vannak kiegyensúlyozva a dolgok?

Végig egy dolog ellen tudtok csak érvelni, hogy rampage így, meg rampage úgy. Nem véletlen lett behozva a szerverre és nem véletlen működik úgy, ahogy. Gondolhatod nem hirtelen felindulásból összerakott dolgot tesznek be a szerverre, hanem rendesen le lett tesztelve, ki lett balanceolva. Csak az a baj, hogy mikor éppen elérjük, hogy a mérleg felénk is húz picit egyből MINDANNYIAN ezzel az egy dologgal van problémátok. Semmi normális érvet nem nyögtök ki, gondolkodás nélkül írkáltok mindenfélét. Nem gondolkoztok....


Lehetséges vak vagyok
Lehetséges, vagy csak nem olvasod el amit írok.

Illetve ha megdöglök, 15 perc eltelik szerinted nem pörög el minden baromsággal saját frakción belül?
Saját felelősséget követni mi történik in game. Nem figyeltél, pórul is jártál. Ne haragudj, hogy mindenkinek kivonás kell miután le lettek lőve.

Te magad bizonyítottad be, hogy semmi forgalom nincs a jelenlévő autóinkról, tehát nem tudom mivel pöröghet el annyira a saját frakció rádió.
 

Paper

besten.
2020. 01. 24.
381
938
Vienna
V4 karakter
Liam.Friedhofen
Hogy te mindenbe bele tudsz kötni :p Egy normális ember van akivel meglehet vitatni itt az egészet az a Buntiii. Meg bocs, nem nyomulok a szerveren egésznap, annyira nem vágom az algoritmust. Fellépek elvégezni épp az ami van és nekem az teljesen jó. Meg se éri ki menni sehova az ilyen hozzáértő játékosok miatt mint te
Ui. Végső szónak jó volt, még a végén lezárják a dolgot miattunk. Illetve tök vicces látni ahogy feltudjátok magatokat idegesíteni egy virtuális lövöldözésen. További sikeres Illegálozásokat szép napot
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 347
4 129
V4 karakter
Mesa Varela
Számtalanszor lett mondva, ha rendvédelmis vagy és egyaránt bizonytalan, hogy ugyan az az rp folyik-e, akkor ráírsz szépen egy adminra aki megmondja, hogy ugyan az a csapat fúrja az ATMet vagy sem. Ha a lustaság nem fájna és egy kis agy lenne használva, akkor az ilyen problémák elkerülhetőek lennének a rendvédelmisek felől. Aki meg megkapta az információt egy admintól simán tovább tudja passzolni a társainak.
 

xabea

Barangoló
2019. 04. 14.
88
774
19
Debrecen
V4 karakter
Tac Frums
Meg se éri ki menni sehova az ilyen hozzáértő játékosok miatt mint te
Mégis képes vagy RK-zni.

annyira nem vágom az algoritmust
Azt sem tudod, hogyan működik a rampage, de mégis tapasztalatból beszélsz vagy legalábbis tényként közölsz dolgokat.

Egy normális ember van akivel meglehet vitatni itt az egészet az a Buntiii.

Vitatkozásnak több formája van. Te eleve funolva állsz hozzá az egészhez, mert lett egy jogos panasz rátok.

Szívesen megvitatok veled bármilyen témát, attól függetlenül, hogy most úgy tűnhet, hogy az velem lehetetlen. Akár szóban, akár írásban. Csak úgy állj hozzá, mint aki szeretné megérteni, azt amit a másik mond, ne fejvesztve püföld a billentyűket.
 
  • Menő
Reactions: Paper
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.