Atesz jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

itzateeesz

Újonc
2020. 12. 04.
71
517
V4 karakter
Zorislav_Perlich
N-vtelen-1.png

In-Game neved (Jelenlegi, korrábiak)

Jelenlegi nevem Srdjan Strahinja, de az operátori csapatból Zoli leginkább Atesz vagy Yershov Nikolay néven ismerhet.
Meg persze az egyéb beceneveimet amiket ő is rámragasztott katonaságban.
Ezen velül persze nem feltétlen biztos hogy a csapatból nem ismerik többen a két név közül valamelyiket (voltam NNI-ben)​

Mióta használod a TeamSpeaket?

Amióta Seezek kb folyamatosan fent vagyok a barátok miatt is. Meg egyébként is ha éppen valami más játtékkal játszunk.
Szerintem több mint 5 éve használok Ts-t (2018-ban regisztráltam see-re, de előtte is használtam már).​

Mennyi időt tudnál fordítani a feladataid ellátására?

Említették, hogy havi 4000 perc szükséges, ezt szerintem még felül is tudnám teljesíteni. Annyi, hogy műszakolásban dolgozok, egy nap
nappal, majd egy nap éjszaka és két nap pihi. A pihenő napokon általában mindig fent vagyok, ha még nem is V3-on akkor legalább ts-en más játékkal kapcsolatban.​

Átlagosan naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?

Ezt most így nehéz lenne kiszámolni, de szerintem olyan 5-6 órát biztos, van hogy 10-et is de annak az 1/4-e AFK.​

Miért pont téged válasszunk a csapatba?

Azért, mert szerintem jó kommunikációs képességem van, értek az emberek nyelvén, 21 évesen érettnek tartom magam erre. Aktív vagyok, kellemes, vicces személyiségem van, és jó fej vagyok.​

Miért a TeamSpeak moderátorok csapatához szeretnél tartozni?

Ex-moderátor Réé mondta, hogy nem rossz kis lehetőség, így szeretném kipróbálni, hogy valójában milyen is moderátornak lenni.
Persze amióta itt vagyok, láttam miket csinálnak és tapasztaltam is dolgokat (ez alatt nem kitiltást vagy hasonlókra kell gondolni).​

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználókat?

Ha csak ts3-ról beszélünk, akkor a felmerülő kérdésekre választ adnék neki, elmondanám hogyan működnek a szobák, miket tud használni civil/nem see játékos ranggal. Megkérném, hogy olvassa át a v3 ts úgymond egyedi policy-ját és rögzítse fejbe. Megkérném alapvető dolgokra, hogy ha admin van ts ügyfélbe akkor ott ne keresse őt, írjon neki ts-en pm-et vagy szerveren és hasonló alap szabályok.​

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!

Ts ügyfélbe ne keress admint, névre vonatkozó szabályok, tilos vpn használat.​

Ismeretség a csapaton belül, referenciáid

Referenciám sajnos nincs, nem voltam még az SGS-nél semmilyen szinten tag, viszont a Zolit (op) ismerem régóta. Ő tudna szerintem pár mondatban
mesélni rólam, hogy ki vagyok. Lehet csak annyit mondana, hogy agyhalott ne keressétek, de olyankor nem kell komolyan venni, tudjuk hova tartozik. :D

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?

Megkérném, hogy fejezze be a jog kéregetését, forduljon Operátorhoz, vagy ha ők sem adhatnak (nem egészen vagyok ezzel tisztában) akkor ha
folytatná a jog kéregetését akkor kitiltanám ideiglenesen a szerverről.​

Mutasd be magad 5-10 mondatban

Kiss Attila vagyok 21 éves, jelenleg full-time jobként dolgozok az egyik legnagyobb olaj cégnél IT-n. Szeretem a munkámat, mert IT, és ebben tudok érvényesülni (erre irányúlt a szakmám is). Régóta játszok a See V3 szerverén, jelenleg a Szerb frakció leadere vagyok, szóval mondható, hogy van tapasztalatom. Úgy gondolom, hogy egy kedves, jófej és egy tök barátságos személyiség vagyok, aki ismeri a határokat és betudja tartani a szabályokat. Alapvetően egy higgadt személyiség vagyok, de ha valami totál hülyeséggel kihoznak a sodromból akkor eltud nálam is gurulni a gyógyszer. Alapvetően segítőkész ember vagyok egy bizonyos határig, addig amíg valamit alapvetően tényleg nem kell tudni az embernek abban felvilágosítom. Ha már azt várja el, hogy amit neki kéne elvégezni és én megcsináljam helyette, na ott már azért megborulhat a pohár. Szeretek csapatban dolgozni, szerintem jól tudok orientálódni a különböző személyiségek felé.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.