Át kéne írni a szabályzatot.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Madmazell

Barangoló
2019. 01. 10.
93
97
21
V4 karakter
👑Aiden Demonte👑
Most lett elegem. Elegem lett abból a tényből hogy akinek már vagyona van a szerveren meg feltöltötte a 2 havi fizetését azt meg tud venni mindent. (Nem ezzel van a bajom nem ez az egésznek a lényege felőlem az IRL vagyonát is berakhatja, nem izgat.) Megveszi a fegyvert magához veszi, beűl az XY típusú autójába aztán olyan játékosokra vadászik akiknek egyébként nincsen pénze, és ezek a játékosok azért dolgoznának hogy legyen, akik éppen nem akarnak pénzt beletenni a szerverbe. ALÁÍROM! Mindenkinek a saját maga döntése hogy rak-e bele pénzt vagy nem! Viszont kérdezem én..... hogy a játékosok akik az előző opciót képviselnék, hogy Ők nem akarnak belerakni pénzt és saját maguk keresnék meg a saját kenyerüket a szerveren.... A JELEN ESETBEN DETEKTOROZÁSSAL. Milyen dolog az hogy másfél óra detektorozás közben, amit talál dolgokat, örül neki készül leadni, aztán odajön egy (had ne minősítsem milyen az ilyen) gyerek aki abba leli az örömét hogy Ő a szerveren habiszti gengszter és akkor Ő kirabolja a sráctól a másfél órán át vadászott tárgyait! És akkor ne menjen el az ember kedve a szervertől, VAGY KÉRDEM ÉN HOGY FEJLŐDJÖN AKKOR PÉNZ ÜGYILEG? Miért van ez az opció a szerveren ha jön pár ilyen srác azt leszarva a mások munkáját kifosztják az embert. Köszöntem szépen.. ebből nem kérek. Semmi féle támadó jellegű szándékom nincsen a szerver irányába ezzel, de valamit kezdjetek vele legyetek szívesek mert ez így sehogy sem fair. Tudom jól hogy ez a kiírásom esetleg azoknak a játékosoknak nem tetszik majd akik 150,000,000 dolláros bank számlával 50 slot autóval mozognak illegál frakcióba 3 széfnyi fegyverrel, de nézzük már a másik oldalt is..
 
Utoljára szerkesztve:

Zotya1

Barangoló
2019. 04. 09.
119
439
See City utcáin
V4 karakter
Fiarre de Rosa
Egyet javaslok, nem többet. Ha kicsit is oda figyelnél, hol detektorozol akkor lényegében esélytelen téged kirabolni... De ahelyett, hogy itt írogadot a habsziti hülyeségeket, ahelyett csak gondolokodni kéne, és tisztába lenni azzal a ténnyel, hogy mi a rablásnak a feltétele.
De tudod mit még a gondolkodást is leveszem a válladról és elmondom neked, mit kell csinálnod.
- Detektorozz forgalmas utak mellett.

Ez az egy amit kell csinálnod. ugye nem is annyi nehéz. Ez az egy titka van annak, hogy 95%ban kirabolhatatlanná váljál.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.