aSteven --> bodo [helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Beny

Ex GameAdmin
Támogató
2019. 12. 16.
158
494
18
Székesfehérvár
LV karakter
jalen.bates
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
@aSteven


Panaszra tett moderátor neve:
bodo


Panasz oka:
Túlzott mértékű szankció osztása / felesleges kitiltás.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
A profilomon lévő kitiltás.


Egyéb megjegyzés:
A V2-es fórumplatformon öt darab hozzászólásra reagáltam egy panaszkönyvvel kapcsolatosan a 'HAHA' reakciót használva. Nyilván a panaszt tevő, illetve a többi személy ezt zokon vette, ellenben a véleményem kinyilvánítása a dolgokkal kapcsolatosan megengedett. Nem állt szándékomban ezzel senkit sem inzultálni, illetve nem egy konkrét ember profilját vágtam teli ezekkel a reakciókkal, hanem egy panaszkönyves topicot.
 
B

Bodo

Szia, az elmúlt egy hétben 11 darab "haha" reakciód volt. Ehhez mérten szankcionáltam. Az SGS szerverek egy fórumon találhatóak meg, ergó bármiféle profillal, reakcióval, PM -ben történő szabályszegést minden GMOD intézhet, függetlenül attól, hogy milyen szerveren játszol, illetve milyen részlegben moderátor az illető.
Szép napot.
 

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 813
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
Cső, Steven nevében írok ide.

'Az emótákkal történő vélemény kinyilvánítása soha sem ütközött szabályzatba. Nyilván volt indokom az általam kémlelt témákra reagálni egy röhögő / mosolygós arccal. Viszont ezt a három hónapot még mindig nagyon soknak érzem egy ilyenért.'
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Sziasztok.

Arra a bizonyos véleményedre, amit eme csodálatos emótákkal LV-s játékosként képviselsz érdekelne mindenképpen.
Biztosan nagyon nevetséges egy főadmin bírálata panaszkönyv alatt.

A panasz jogtalan, zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.