Astakhov Saveliy - Zoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Destroyer

Pötyögtető
Támogató
2023. 07. 17.
426
529
LV karakter
Astakhov Saveliy
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Astakhov Saveliy >

Panaszra tett Admin neve:
<
Zoky >

Panasz oka:
<
Flegma stílus, egyoldalú pártfogás, jogtalan jail. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://pastebin.com/DgkkQneY >

Megjegyzés:
<
Megöltem valakit, mert keménykedett, és ez kimeríti számára DM fogalmat. Igazából alig hallgatott meg, mondhattam bármit is, csak azt hajtogatta hogy "Ez egyértelmű DM" és nem ölhetek meg senkit ilyenért. Elküldtem videót, kari történetem, logot.
Tájékoztattam az ügy végén róla hogy nem értek egyet ezzel. Teljes mértékben pártfogott a másik féllel. Szerintem és véleményem szerint, csak az admin jailre ment ki a dolog.
>
 

Zoky

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2019. 08. 23.
490
391
Erdély
virtualvend.nhely.hu
LV karakter
Bob_Hensley
Kezdjük az elején.
Átfutsz az úton, szét se nézel, majd elütnek. Erre a reakciód:
Videó: https://medal.tv/?contentId=isRSOT9iE2lagJLCy&invite=cr-MSxjcHYsMjQxOTE1MzIxLA&spok=d1337Xha4OMD


Astakhov Saveliy mondja: Most ezt nem mondod komolyan gyerek.
Jackson Brooks mondja (járműben): Jól vagy? - Még meg is kérdezte, jól vagy e, csak sajnos az ablak miatt nem hallottad.
[SeeMTA - Figyelmeztetés]: A munkajárműved 15 perc múlva törlődik, amennyiben nem szállsz vissza!
[SeeMTA - AdminDuty]: Zoky kilépett az adminszolgálatból.
*** Lina Pappas bezárta egy Packer ajtaját.
Jackson Brooks mondja: Látod hogy jövök de azért szaladgálsz az úton
Astakhov Saveliy mondja: Tudod kivagyok én? - A nagyképűséget te kezdted.
Jackson Brooks mondja: Hát sajnálom
Jackson Brooks mondja: Egy hülye fasz - Erre megkaptad a normálisnak mondható reakcióját Jackson karakterétől.
*** Astakhov Saveliy elővett egy fegyvert (Gingerbread Glock 19 [apaszerelme]).
Astakhov Saveliy mondja: Anyád is az volt.
*** Astakhov Saveliy elrakott egy fegyvert (Gingerbread Glock 19 [apaszerelme]).
Lina Pappas mondja: Eza beszéd
Astakhov Saveliy mondja: Bocs drága.
Lina Pappas mondja: Mennyi ilyen van ezek között te jó ég

"Jackson Brooks mondja: Egy hülye fasz" , ennyi beszólás után te határozottan fejbe is lövöd. Nem is volt kérdés, hogy DM-e.

Mondtad, hogy van karakter történeted, elkértem, megakartam nézni azt is, ne egyoldalú legyen, ahogyan te állítod.

  1. [2024-08-13 11:53:41] [Output] : Astakhov Saveliy: (( https://forum.see-game.com/threads/there-is-no-joke-with-me.446163/ ))
  2. [2024-08-13 11:53:50] [Output] : Astakhov Saveliy: (( Jelenleg szünetel, egyéb ok miatt. ))

Továbbá, ha van karaktertörténeted, az sem jogosít fel arra, hogy egy dolgozó, lvl 3-as játékost egy beszólás miatt egyből fejbe lőj. Kérésre a kill logot elküldöm a bíráló adminnak privátban, határozottan 'headshot' volt.

Flegma stílus
Nem tudom, mi volt itt a flegma stílus. Az, hogy elmondtam, miért volt DM? Vagy:

[2024-08-13 11:56:24] [Output] : Astakhov Saveliy: (( Egyébként a szerveren miért kell minden gyilkosságból ügyet csinálni? ))
[2024-08-13 11:56:35] [Output] : Astakhov Saveliy: (( Úgy ámblokk kérdezem ezt, mert minden gyilkosságból AÜ van. ))
[2024-08-13 11:56:41] [Output] : Admin 1 Zoky: (( Az ilyen random dolgokból kell is ügyet csinálni. ))
[2024-08-13 11:56:53] [Output] : Admin 1 Zoky: (( Jogos Jackson panasza. ))
[2024-08-13 11:56:55] [Output] : Astakhov Saveliy: (( Hirtelen felindulásból mért ne ölhetném meg? ))
[2024-08-13 11:57:02] [Output] : Admin 1 Zoky: (( Szóval, nem is értem miért kérdőjelezed meg. ))
[2024-08-13 11:57:05] [Output] : Astakhov Saveliy: (( Rendőrség dolga lenne. ))
[2024-08-13 11:57:12] [Output] : Jackson Brooks: (( Akárki is vagy a szabályokat be kell tartani ))
[2024-08-13 11:57:26] [Output] : Jackson Brooks mondja: Félre álltam,nem voltam bunkó hogy tovább menjek
[2024-08-13 11:57:35] [Output] : Jackson Brooks: (( bocsi ide akartam ))
[2024-08-13 11:57:52] [Output] : Admin 1 Zoky: (( 90 perces admin jailt fogsz kapni, DM indokkal. ))

Még itt azt mondanám, hogy van benne valami flegmaság. De én csak szimplán felajánlottam, hogy ha nem értesz velem egyet, akkor tegyél rám panaszt. A mosolygó jelet azért tettem ide, hogy ne vedd negatívan a megjegyzésem.

[2024-08-13 11:57:58] [Output] : Astakhov Saveliy: (( Oké, bár evvel nem értek egyet. ))
[2024-08-13 11:58:15] [Output] : Admin 1 Zoky: (( Oké, tegyél panaszt rám akkor. :D ))

egyoldalú pártfogás
Meglettél hallgatva te is, elmondtam mindent mi miért van.

jogtalan jail
Ezt egy párszor megválaszoltam miért jogos a jailed.

Másik dolog, most ment át rajtad egy sprinter, eltört a lábad, és van még kedved lövöldözni, meg olyanokat mondani, hogy 'tudod, ki vagyok én'. Szimpla civil vagy, egy civil ilyen helyzetben inkább mentőt hív, és nem fog egy szimpla dolgozó embert fejbe lőni.

Szerintem mindent elmondtam. Szép napot!
 

Destroyer

Pötyögtető
Támogató
2023. 07. 17.
426
529
LV karakter
Astakhov Saveliy
Jackson Brooks mondja: Egy hülye fasz - Erre megkaptad a normálisnak mondható reakcióját Jackson karakterétől.
Ha ez normálisnak vallható egy vélhetően szándékos(abb) elütésről, akkor azt nem részletezném.
Továbbá, ha van karaktertörténeted, az sem jogosít fel arra, hogy egy dolgozó, lvl 3-as játékost egy beszólás miatt egyből fejbe lőj. Kérésre a kill logot elküldöm a bíráló adminnak privátban, határozottan 'headshot' volt.
Akkor tisztelettel kérem ki a véleményed, hogyha egy karakter történetben bármilyen fiktív karaktertörténetet létrehozok, és mint olvasható is a karaktertörténetembe ez meg az, akkor mikor lép életbe az a karaktertörténet, amit megírtam?

"Hülye fasz"-ra, jóhogy beindul a karakterem, mivel más választásom nem volt a lábam miatt, de még a kezeim működőképesek voltak, így ezért kapta a headshotot.
Még itt azt mondanám, hogy van benne valami flegmaság. De én csak szimplán felajánlottam, hogy ha nem értesz velem egyet, akkor tegyél rám panaszt. A mosolygó jelet azért tettem ide, hogy ne vedd negatívan a megjegyzésem.
Nem vettem negatívan, csupán az egész ügyben érezhető volt a számomra a lekezelőbb flegma stílusod. Az utolsó mondatodon jött ki igazán az a "beleszarok" kategória.
Ebből is következtettem és írtam azt ,hogy csak a jail-re ment ki a játék, ha tetszik nekem ha nem.

Meglettél hallgatva te is, elmondtam mindent mi miért van.
Meg igen, de mégis a másik fél pártjára álltál, és ezt még éreztetted is többször.
Szimpla civil vagy,
Ezekszerint civilként (karaktertörténettel SEM) számodra nem lehet illegálkodni, gyilkolni. Érdekesnek tartom.
További szép Napot.

Edit: A PK meg nem rosszindulatból vagy bármi hasonló inditattásból készült, hanem mert így jött le az egész, így érzem, és nem értek egyet a szankcióval.
 
Utoljára szerkesztve:

Zoky

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2019. 08. 23.
490
391
Erdély
virtualvend.nhely.hu
LV karakter
Bob_Hensley
szándékos(abb) elütésről
Hát szándékos nem is volt, ott futkorásztál az út közepén, videón is jól látszik. Nem is értem ez hol szándékos.
Akkor tisztelettel kérem ki a véleményed, hogyha egy karakter történetben bármilyen fiktív karaktertörténetet létrehozok, és mint olvasható is a karaktertörténetembe ez meg az, akkor mikor lép életbe az a karaktertörténet, amit megírtam?
Elolvastad amit leírtam? "ha van karaktertörténeted, az sem jogosít fel arra"

De a másik dolog, a karaktertörténetedet lezártad, az az nem folytatod. Értelmetlen ilyen helyzetekben, ezen a módon kibújni a dolgok alól.

Ebből is következtettem és írtam azt ,hogy csak a jail-re ment ki a játék, ha tetszik nekem ha nem.
A cselekményed után nem tudtam elmenni amellett, hogy ezért nem kapsz szankciót. És kérlek emeled ki, a lekezelő stílusaimat. Másold ki, küld be ide. Köszönöm.

pártjára álltál
Ha te követtél el egyértelmű szabálysértés, akkor ebbe a helyzetben nem tudom mit vártál el
. Elmondtam miért sértettél szabályt, mi a gond ezzel, végig megvoltál hallgatva.

Ezekszerint civilként (karaktertörténettel SEM) számodra nem lehet illegálkodni, gyilkolni. Érdekesnek tartom.
Sehol nem írtam ilyet, de ami most történt, még egy illegális szervezet tagjának sem állta volna meg a helyét.
 

Destroyer

Pötyögtető
Támogató
2023. 07. 17.
426
529
LV karakter
Astakhov Saveliy
Elolvastad amit leírtam? "ha van karaktertörténeted, az sem jogosít fel arra"
El, de arra még mindig nem kaptam választ hogy mért ne jogosítana fel.
Értelmetlen ilyen helyzetekben, ezen a módon kibújni a dolgok alól.
Korábban elvolt kezdve, de mint írtam jelenleg szünetel. Nem kibúvás, hanem ugyanúgy viszem azt a karaktert, csak mint írtam egyéb ok miatt nem folytatom.
A cselekményed után nem tudtam elmenni amellett, hogy ezért nem kapsz szankciót. És kérlek emeled ki, a lekezelő stílusaimat. Másold ki, küld be ide. Köszönöm.
Egész logban megtalálható, amit én is és Te is beküldtél. Az utolsó röhögős szmájlis mondat az ami feltette az I-re a pontot.

Sehol nem írtam ilyet, de ami most történt, még egy illegális szervezet tagjának sem állta volna meg a helyét.
Konkrétan nem, de így jött le "nem jogosít fel" szinte semmire sem a karitörténet.

Részemről kitárgyaltuk A-tól Z-ig, leírtad a véleményed/meglátásod, én is leírtam.
Továbbiakban nagyon nincs mit hozzáfűznöm a témához, mert ugyanazt tudnánk egymásnak mondani.
Nem értünk egyet, de nem is kell.

Várom a @Vigil bíráló admin válaszát az üggyel kapcsolatosan.
 

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
630
1 112
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow
Ahhoz, hogy megölj valakit a szerveren, nyomós indokod kell legyen. Az, hogy valaki beszól neked, mert kiprovokálod belőle még nem egy nyomós indok. Amennyiben az lenne, mindenki karaktertörténetet írna, hogy gyilkoljon és lövöldözzön, mert elküldik melegebb éghajlatra. A szankicód jogosan kaptad.
A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.