Ashley Trenton jelentkezesi lapja a Redline Auto Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Steel

? Exclusive
2019. 05. 18.
120
104
Regensburg
LV karakter
Vasily Maksim
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Ashley Trenton >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 1992 >

Édesanyja lánykori neve:
< Michelle Trenton >

Jelenlegi lakcíme:
< Come-A-Lot 8. >

Hány éve él a városban?:
< Itt szulettem, ennel fogva lassan 28 eve elek a varosban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mar kis koromban foglalkoztattak az autok, hiszen apukam (Benett Trenton) mindig vitt autos osszejovetelekre, ahol rengeteg erdekes dolgot meseltek nekem az autokrol es azok mechanikajarol is. Ekkoriban dontottem el, hogy nekem ezzel KELL foglalkoznom. Par ev elteltevel most, hogy 27 eves lettem, szeretnek autokkal komolyabban foglalkozni, ezert is jelentkezek most onokhoz. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Ez a szakma engem rettentoen erdekel, es ami engem erdekel, illetoleg foglalkoztat, azt nagyon hamar megtudom tanulni. Alkalmasnak tartom magam erre a feladatra meg azert is, mert remek a koncentracios kepessegem, illetve rengeteg turelmem van. Szeretnek az onok tarsasaganal dolgozni, es megmutatni onoknek elszantsagom es segitokeszsegem. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem, eddig csak az en sajat automat butykolgettem szabadidomben. >

Előző munkahelye(i):
< Egy motelban voltam takarito, de ez nekem csak egy mellekallas volt az autobutykoles mellett. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Ashley Trenton >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 6250 percem van jelenleg. >

Eddigi frakcióid:
< Meg nem volt a Seemta V3 Las Venturas szerveren. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 2016 szeptembere ota. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Ki szeretnek probalni egy nyugisabb frakciot, ahol nincs mindig porges. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Alapvetoen en egy nyugodt, kedves szemelyiseg vagyok, aki barkinek segit, ha valamilyen problema van. Gyorsan beletanulok a dolgokba, ezen felul terhelheto is vagyok. Jol kijovok az emberekkel, es szeretek veluk beszelgetni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Egyszer sem. Kep: https://imgur.com/a/HfJppwf >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam, es remelhetoleg nem is leszek, mindig torekedek a szabalyok betartasara. Kep: https://imgur.com/a/GBBMom0 >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Volt 1 darab: https://imgur.com/a/nGYPMtB >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem, meg nem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 15 eves vagyok, december 2. leszek 16. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Nem reg regisztraltam, nagyjabol 2 hete. A seemta v3 szerveren viszont 2016 ota. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen persze, rendszeres jelleggel. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hetkozben 4 orat naponta, hetvegen akar 7-8 orat is naponta.>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hetkozben az iskola miatt delutan, hetvegen pedig majdnem egesz nap. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A 2.at tudnam teljesiteni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Bali Barnabas Kornelnak hivnak, jelenleg 15 eves vagyok. Regensburgba elek, ami Nemetorszagban talalhato. Tavalyi evben fejeztem be a 8. osztalyt, ezutan koltoztunk ki ide, Nemetorszagba. Ebben az evben leginkabb a Nemet nyelv megfelelo megtanulasara szenteltem az idomet, viszont most igy ev vege fele, mikor mar nem annyira szorit a hurok, akkor a szabad idomet a szerverre tudom forditani. Jelenlegi hobbim az edzoterem. Koszonom, hogy elolvastad a jelentkezesi lapomat! :) UI: Azert irok ekezet nelkul, mivel sajnos Nemet a billentyuzetem. >
 
Utoljára szerkesztve:

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 239
5 191
LV karakter
Edward Paul
Szép tartalmas lap lett.
Ha tudod tartani a leírt aktivitási időt, akkor támogatom a jelentkezésed.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.05.29. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.