Ashley Styles visszajelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
779
LV karakter
Brooklyn Hollingsworth
V2 karakter
Ashley Styles
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Ashley Styles
Születési hely, idő: Sydney, Ausztrália, 1999. július 19.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Telefon: 67-65-03
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: San Fierro, Flower Street 32
Legmagasabb végzettsége: Nemzeti Közszoláglati Egyetem Rendészettudományi Kar
Eddigi munkahelyei: Országos Rendőr-főkapitányság, Nemzeti Nyomozó Iroda, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság, SeeCity Taxi, SeeCity Car Service, Parkolás Felügyelet

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 100 szóból kell álljon.))
1999. június 19-én születtem Sydney városában, Ausztráliában. Szüleimmel egészen 2005-ig éltem, mivel ekkor egy balesetnek hála életüket vesztették. Báttyámmal jártuk az utcákat segítséget keresve. Nagyjából három nap után egy mexikói származású idős bácsi gondunkat viselte, és pár hét múlva már Los Santosban is találtuk magunkat. Itt egy nevelőintézetbe kerültünk, ahol egészen 16 éves koromig maradtam. Elvégeztem az általános iskolát, és egy Rendészeti- és Közgazdasági technikumba jártam ahol kisebb sikereket is értem el. Ezek után felvételt nyertem a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi szakára, ahol végül három padkával a vállapomon jöttem el, illetve egy dicsérettel a vizsgabiztosomtól. Egy másik városban próbálkoztam a felvétellel az ottani rendőrkapitánysághoz, viszont ez nem jött össze. Ezért gondoltam úgy, hogy visszakérem magam a Los Santosi Rendőrkapitánysághoz.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Bonki, Matyi, Mátyás, ezek közül mindegyikre hallgatok.
Mennyi idős vagy: 14. életévém első felén vagyok túl, júliusban töltöm a 15-öt.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Jelenleg még általános iskolában tanulok.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 83 849 perccel rendelkezek.
Csatolj egy képet az UCP-ről: https://prnt.sc/hebsLbyLbVOT, https://prnt.sc/5Ptbwzqu4V0M
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Kettő adminjaillel rendelkezem, az első átjelentkezés végett, a második pedig inaktivitás végett.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Egy kitiltással rendelkezem, melyre a kitiltás után nagyjából fél évvel megadta Bence az unbant. Első adminjailemkor nem nagyon tudtam még az adminjail rendszer működését, így beragasztva a W-t megakadályoztam azt, hogy ne teljen a percem.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: 21 névváltással rendelkezek, ezen sok névváltás oka az volt, hogy mindíg családot váltottam, hibát vétettem nevemben, stb. Több névváltást nem tervezek, mivel meg vagyok elégedve a jelenlegi nevemmel. https://prnt.sc/5Ptbwzqu4V0M
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
A karakterem egy kedves, szofisztikált személység, aki néha-néha kisebb vicceket elvet a szavai között. Rendkívül érdekli a rendvédelem, és igazán élvezi is a dolgát. Maximalista típus, mindenből a legtöbbet szeretné kihozni. Mosolygós, jókedvű, motivált, illetve igazán rafinált karakter az enyém. Szeret másokon segíteni amiben tud, és általában ha valami nem jön össze neki, több napon át bánkódik rajta.
Miért pont rád essen a választásunk?
Voltam már itt is, és más szerverek rendvédelmi frakcióiban nem kis ideig, szeretnék ismételten Közétek tartozni, támogatni a munkátokat. Illetve már van rendvédelmi tapasztalatom.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Voltam kétszer is. Mindkét alkalommal kiléptem, az első alkalom kilépésére nem kifejezetten emlékszem, viszont szerintem az lehetett, hogy nem volt elég időm a frakcióra. A második kilépésem pedig azért volt, mivel szerettem volna kipróbálni magam a SeeGameSystem másik szerverein is.

Mutatkozz be nekünk! ((Legalább 150 szóból kell álljon.))
G. Mátyás vagyok, páran talán ismerhetnek az állományból. Jelenleg az általános iskola utolsó évfolyamában tanulok egy katolikus ének-zenei iskolában Pécs mellett tizen-pár kilóméterre. Továbbtanulás terén a második iskola, amit választottam, az egy rendészeti szakgimánizum, érdekel a rendvédelem. Diákmunka terén is majd Ifjú Polgárőrnek szeretnék menni. Érdekel a rendvédelem, az elektromosságtan (fizika), a zene, illetve a programozás. 2020 augusztusában szereztem a megyei önkormányzat által egy díjat, melyre a mai napig büszke vagyok, főleg úgy, hogy a zeneiskolám a tudtomon kívül nevezett be a díjra. Ezzel kapcsolatosan, zenélek már 7 éve klarinéton, illetve 3-4 éve magamtól zongorázok, és basszusgitározok. Tagja vagyok egy zenekarnak, melynek összejöveteleire sajnos a vírushelyzetre való tekintettel eddig nem tudtam menni. Szeretnék az állományban egy mondhatni fontos tag lenni, akihez segítségért tudnak fordulni, esetleg tanácsért. Egy ideig nem foglalkoztam rendvédelemmel a szerveren, egyik barátom ajánlására megpróbáltam az LCN-t, ahol végül 6-os rangon léptem ki, mivel nem éreztem magamnak valónak az illegális RP-t.
 

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt Ashley Styles!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.03.14 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.03.14 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs akadálya így várunk vissza, egyébként szép lap lett.


OKAcZsZ.png
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Bonki és Jhnny
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.