Ashley R Davis Jelentkezése a Fix&Drivehoz.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dwayne

Újonc
2019. 04. 15.
45
22
21
V4 karakter
Arif Saeed
LV karakter
Dwayne Williams
V2 karakter
Asaad Hamid

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Máténak hívnak, 18 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Már a V2 nyitása óta, viszont most kezdtem el aktívabban játszani. 3600perc jelenleg. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Nem. https://imgur.com/gDn3tWL , https://imgur.com/vjYI7wm ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ A napi játék időm 90%-át. (Napi 6-7óra.) Természetesen tudnám teljesíteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Máténak hívnak, 18 éves vagyok. Informatikusnak tanulok, és jelenleg érettségi előtt állok. Nagyon régóta játszom játékokkal több platformon is. Az RP világába 13 évesen csöppentem bele. Elég sok szerveren megfordultam már. Régebben nagyon sokat SAMP-oztam, aztán utánna tértem át az MTA-ra és időközönként GTA5 RP-zni is szoktam. Ez idő alatt úgy érzem hogy elég sok tapasztalatot szereztem RP terén.



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Ashley R Davis ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos Medical Center, 1999.12.27 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Los Santos Gépészeti és Villamossági Szakközépiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Tapasztaltnak tartom magamat a szakmában nő létemre, és úgy érzem hogy alkalmas vagyok a Fix&Drive csapatához tartozni. Nem utolsó sorban pedig szükségem van a megélhetésre, és miből másból keresném meg a pénzt, mint abból amit szeretek. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Ashley R Davis, született 1999.10.27, Los Santos. Édesapám Dave Davis, Édesanyám Emma Rodriguez. Születésem után nemsokkal sajnos édesapám elhunyt, így ketten maradtunk édesanyámmal. Nagyon nehézkesen éltünk, de én ennek ellenére nagyon jó, sőt kitűnő tanuló voltam mind általános iskolában, mind pedig középiskolában, az utóbbiban végeztem el a Gépészeti és Villamossági Szakközépiskolát. Kitűnő eredményeimnek hála felvettek egy műhelybe. Sajnálatos módon csak kevés időt tudtam itt tölteni mivel csődbe ment a vállalkozás. Jelenleg segélyből tartom el édesanyámat és magamat is. ~

Aláírás:

Ashley R Davis

 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: SPEDY

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.01.14) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.