Ashley Quinn -> Baker

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JojoCapa

Újonc
Támogató
2023. 06. 08.
66
61
V4 karakter
Max Quinn
LV karakter
Ashley Quinn
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Ashley Quinn >

Panaszra tett Admin neve:
<
Baker >

Panasz oka:
<
Hanyag ügyintézés >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
>

Megjegyzés:
<
A bizonyítékba csatolt videóra hívtam az admint, hogy a srác csak úgy a semmiből rámrántotta a kormányt. Baker azt válaszolta, hogy nem szinkronozott le, csak felém húzta a kocsit. Erre válaszoltam hogy de egyenesen ment és csak úgy rámhúzta és ezért én széttörtem magam. Aztán erre azt kaptam válaszul, hogy ha 240-el megyek jóhogy. Nem értem hogy ezért miért húzhatná rám bárki is, de az admint is kérdeztem róla, de teljesen más válaszokat kaptam ez után, hogy megijesztett, meg szét se tört a kocsim ... Nem értem mióta RP-s az, hogy random egy player csak úgy viccből megijeszt és én belemegyek a táblába. Bíráló adminnak el tudom küldeni az egész reportot, ahol látszik hogy egy normális választ nem kaptam egyik kérdésemre se csak körbe körbe ugyanazt. Előre is köszi. >
 

Baker

part 2
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 24.
333
982
LV karakter
harry fletcher
Szia!
Itt egyszerűen annyi történt, hogy a G63 félig áthúzta a sávodba te pedig nem tudtad lereagálni.
Bármikor előfordulhat, hogy "idióta" sofőrök vannak az utakon. A reportba leírtam, hogy IC el tudod intézni.
egy normális választ nem kaptam egyik kérdésemre se csak körbe körbe ugyanazt
Azért kaptad ugyan azt a választ, mert ugyan azt a kérdést tetted fel többször is.

ahol látszik hogy egy normális választ nem kaptam
A reportban lehet nyers voltam és szűkszavú, de attól még elmondtam mindent normálisan.

Azért mert valaki nem tud rendesen vezetni, még nem követ el szabálysértést.
 
  • Tetszik
Reactions: Sallyn

JojoCapa

Újonc
Támogató
2023. 06. 08.
66
61
V4 karakter
Max Quinn
LV karakter
Ashley Quinn
Nem csak félig húzta át, de itt látszik is Igen, tudom hogy vannak érdekes sofőrök de azért 200+ km/h-val valakire ráhúzni a kormányt már öngyilkosság.
 

JojoCapa

Újonc
Támogató
2023. 06. 08.
66
61
V4 karakter
Max Quinn
LV karakter
Ashley Quinn
Igazából bármit is írok, lesz plussz egy indok hogy miért nem szabálytalan, úgyhogy részemről is ennyi. Köszi
 
  • Menő
Reactions: Tomika00

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
506
851
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow
Az admin valóban hibázott abban, hogy nem kérdezte meg a másik felet is, hogy miért húzta rád a kormányt. Beszéltem vele, legközelebb körültekintőbben fog hozzáállni a jövőben a hasonló ügyekhez is. Fixre nem voltál jogosult, mivel nem sérült meg az autód.
A panasz jogos, Baker szóbeli figyelmeztetésben részesült.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.