Ashley O Healy Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RephyZz

Újonc
2019. 11. 06.
8
1
V2 karakter
Ashley Von Schmidt
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Ashley O Healy
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 55978
IC SZINT: 33

KOROD: 19
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: orosz maffia, hells angels, Irish (leader), FIX
TÁVOZÁSAID OKA: 1. ck(időhiány miatt), 2. feloszlott, 3. átadtam, 4. kiléptem
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: ---
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: ---

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-5 8:45-10
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 1-4

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Barni vagyok, szeptemberbe töltöm a 19-et. Hétközbe melózom 3 fele érek haza, pihenés képp megy az mta majd este elmegyek edzeni. Nyugodt tipus vagyok, pár frakiba megfordultam már. Hétközbe 3 órától tudok lenni fix bár edzeni mindig más időbe megyek ami 2 óra kb majd folytatom az mta-t.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? voltam már szerelő, sok illegálba voltam már most jó lenne valami legális rp

EGYÉB MEGJEGYZÉS: nincs​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Tetszik
Reactions: zozo117

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
22
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
logoweb3.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.08.16 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
((Keress fel TS3-on, nyugodtan irj rám holnapi nap folyamán))
See City Car Service - Tulajdonos
Florencia Andres​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.