Ashley Leach jelentkezése, a See City Car Service autószerelő céghez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

xD0ndoszx

Újonc
2019. 03. 14.
3
0
V4 karakter
-----
LV karakter
-----
V2 karakter
Blaker Thomas.
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Ashley Leach. ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~2019-03-07 10:35:08 óta, 13328 játszott perccel rendelkezem. ~

Hányas szintű vagy?
~ 17es szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~15 leszek, július 26odikán. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen. OMSZ, Fix&Drive, Filhos reais do Brasil. 2-3hét mindegyikben, főleg a közösség, és az miatt hogy nem voltam aktív, de ez változott azóta. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretek IC szerelgetni, egy remélhetőleg jó közösség tagja szeretnék lenni, másrészt IC pénz miatt, fejlesztgetni az RP tudásomat. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap; 4-5 órát. Hétvégén; 9-12 órát akár. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Voltam sajnos, de azóta ezerszer megbántam amit tettem, megváltoztam, és ezt bizonyítani is fogom.
Screenshot_1.png
~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Voltam, és ezeket is ugyanúgy megbántam, amint látható a banom óta egy darab adminjailem sem volt, ez is jelzi hogy változott a helyzet.
Screenshot_2.png
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Lászlónak hívnak, 14éves vagyok jelenleg, és Szlovákián élek, egy kis falvacskában. Egyik barátom, 4éve mutatta meg nekem a SeeMTA szervereit, első amit játszottam az a v3 volt, aztán áttértem ide. Ezen a szerveren, körülbelül 3hónapja játszom, nagyon megtetszett az egész közösség. 5-4 tanuló vagyok alapiskolán, 9edik osztályban. Repülőtechnikai szakra szeretnék továbbmenni középsulin, és így folytatni ameddig sikerül. Szabadidőmben nagyon sokat járok ki a haverokkal, főleg SeeMTA v2 szerverén játszom, és rengeteget olvasok/tanulok, de ez nem akadályozza az aktivitásomat a szerveren, mindíg korrektül osztom be az időmet. Remélem, hogy a vezetőségnek megfelel majd a lapom. Röviden ennyi lennék. ~
 

Akos

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
38
4
Bp
V4 karakter
Ryan Awys
A lap elutasításra kerül.
"A jelentkezési lapod elbírálásával ne zaklasd a leadereket, ellenkező esetben a lapod automatikus elutasításra kerül. "
Zárható / helyezhető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.