Ashley Coney jelentkezése A Redline Auto Service-be (javitva)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

C0N3Y

Zöldfülű
2019. 05. 30.
214
176
📍
V4 karakter
Floriano De Pagnotto
LV karakter
Dexter Owens
g6ihL4y.png


Teljes neve: < Ashley Coney >

Születési helye, ideje: < Las Venturas,Fort Carson,1992 >

Édesanyja lánykori neve: < Amanda Coney >

Jelenlegi lakcíme: < Rokhostore West-41 >

Hány éve él a városban?: < Mióta megszülettem(27 éve) >

Miért szeretne nálunk dolgozni?: < ott is kezdhetném hogy az egész családomban csak én szerettem az autókat és mindent ami velük kapcsolódik ,ezért az iskolában is nagyon sokat "csesztettek" engem de nem bántam csak hajszoltam az álmom hogy egyszer autókat javithassak ,mikor anyám és apám elváltak akkor nagyon összetörtem de csak beszálltam apukám dodge 70-esébe és egyből jobbra került a hangulatom ,ahogy mindig csak csodálkoztam hogy "mien szép tud lenni egy autó és benne a motor is" ,mikor is leraktam 19 évesen a jogosítványt akkor elhatároztam hogy sok autóm lesz és legalább megpróbálok ide jelentkezni de sajnos bizonyos okok miatt csak elnapolgattam de mostmár itt vagyok készen egy érett nőként jelentkezni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?: < mint ahogy irtam egész életemben érdekeltek az autók illetve apukámmal a doge-t bütyköltük már és értek is ehez >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?: < nem soha. >

Előző munkahelye(i): < LVMS ben töltöttem be egy földi egységet sok ideig. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?: < Igen,persze.>
A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a szervezet szerződési feltételének minden pontját.
Jelentkező Aláírása:
< Ashley Coney >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid: < 29000perc >

Eddigi frakcióid: < LVMS 2x, Italian Criminals, Orosz maffia(megszünt) >


Jelenlegi frakciód: < Jelenleg nincsen. >

Mióta RP-zel?: < lassan 4 és fél éve>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?: < Imádom az autókat,az autószerelést és minden ami autóhoz kapcsolódik és szeretnék végre olyan közegbe kerülni ahol van RP mert sajnos egy rossz közegbe kerültem a sok idő multával. >

Miért pont téged válasszunk?: < Mint ahogy irtam imádom az autókat és másik szerveren is töltöttem már be szerelőként a helyet, illetve a napi 5-6 akár 7 órát is be tudom tölteni akár éjfél után is és sok RP van mögöttem illetve a célom ezen a szerveren mindig az volt hogy bekerülhessek ide és sok időt tölthessek el itt illetve könnyen kijövök mindenkivel. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!) < 9db https://imgur.com/a/qOK4ssM( >
Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!) < igen de az csak duty itemek leadűsa miatt mert nyaraltam akkor.https?/imgur.com/a/SL2lTFH >
Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!) < 2db https://imgur.com/a/kBXuGWs >
Voltál-e már szerelő?: < nem itt nem soha. >

Mennyi idős vagy?: < 15-ödik életévemben vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?: < körübelül olyan 14 hónapja kisebb nagyobb kihagyásokkal és egy új karakterrel

Használsz-e TS3-at?: < Igen! minden nap. >

Használsz Facebook fiókot?: < Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?: < ahogy fent irtam olyan naponponta 5-6 akár 7 órát is >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?: < mindkettő egyaránt. >
Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?: < én mindegyiket. >
Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ): < Benjamin a nevem de mindenki benjinek hiv. 15 életévemben vagyok. Van 2 tesvérem illetve Pestmegyében élek Magyarországban.Az eggyik testvérem az az ikrem és nagyon szeretem őket:D. >
 
Utoljára szerkesztve:

Bentonlv

Beton
2019. 01. 10.
273
620
23
LV karakter
Benton Neal
a minta kicsit el van csúszva, illetve a képeket UCP-ről ne telefonnal töltsd fel, hanem van a számítógépeden egy képmetsző nevezetű alkalmazás, azzal jelöld ki az ucp-ről feltöltendő részt, mentsd el és úgy töltsd fel imgur-ra.
 

Pari

skeletons
2019. 03. 31.
494
753
V4 karakter
isaiah galen
LV karakter
tavon capilla
Ryan hozzászólásához annyit tennék hozzá, hogy a képet a bannjaidról nem lehet megnyitni.
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 245
5 296
LV karakter
Edward Paul
A mintát nem sikerült normálisan kitöltened ahogy azt kellenne, illetve több friss jailed is van, nem támogatom.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.07.19. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.